FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI)
  ANA SAYFA     Ekonomik Takvim     Foreks Haberleri    Brokerlar    Yazarlar     Hakkımızda     VIP Giriş     Foreks TV     Mobil Versiyon
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks Odası
Foreks Odası Bu bölümde gün içindeki gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunacağız.
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Alt 02 Ocak 2019, 03:17
emirler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
emirler emirler isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

Alıntı:
recruit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim neden yıllardır acemilikten kurtulamadığım anlaşıldı..ismi değiştirmem gerekiyor demek ki
Vay senide özlemişim recruit.
Hayat acemi Dostum, bak düşe kalka ilerliyoruz hayatta , demek acemi ki hayat düşe kalka , yoksa düşmez kalkmaz usta olsa hayat. İsimde acemilikten olsa gerek, bak kemal üsdada, (yıldırım) çarpar elimallah yoktur acıması kelimelerinin. İsmine çekmiş ne yapsın elinde değil. sert adam, çılıngılı şimşek yıldırım. desdursuz girmeyeceksin ortama.
Alt 02 Ocak 2019, 07:25
check038 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
check038 check038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderatör

check038 is on a distinguished road

Günaydın Bol ve Kazançlı Bir Gün Olması Dileğiyle
Yatırım Tavsiyesi Kapsamında Değildir.©2012

Alt 02 Ocak 2019, 09:59
milyoner milyoner isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

milyoner is on a distinguished road

Alıntı:
emirler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sakın ha isim değiştirme , insan ismiile yol alırmış yani ismi ne manaya geliyor ise onu yaşarmış, anlayacağın milyoner olacaksın üstelik kalıcı ve türkçe anlamı olan birşey.
Bu arada sayım yaparken tek tek etiket koymak zor geliyordu bana , investing platformunda hazır kalıplar var ew kalıpları. çok kolay oluyor saymak. Zaman kazanırsın.
Senin sayımları kontrol ediyorum şu an. Anı tazelemek unuttuğum birşey varmı onları hatırlamak açısından.

offff eski dostlar gelmiş yılların üstatları bi sörfçü yok hoş geldiniz emirler ve recuit kardeşim 2019 a sizinle başlamak inanılmaz mutlu etti hepimizi, beraber güzel şeyler yapıcağımıza çok ümitliyim.harikasınız.
Alt 02 Ocak 2019, 10:15
milyoner milyoner isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

milyoner is on a distinguished road

Alıntı:
alpay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam kullandığınız indikatör nedir
valla kardeşim bi indigatör kullanmıyorum rsı dan başkasınada çok güvenmem zaten, benim için boş şeyler zaten rsı güvenimde %40 civarı. ben sadece ew sayımlarla doğanın kuralı olan altın oranları en iyi şekilde oturtmaya çalışıyorrum. dünyanın işleyişinin rasgele olmadığına herşeyin bir sebebi olduğuna ve bu sebeplerin gelecekteki olucakları tetiklediğine, bunlarında kesinlikle altın oranlarla bir alakası olup grafikler üzerine yansıtıldığına inanınyorum, bazen düşüncem tam oturuyor bazende alakasız birşey çıkıyor hayat işte,
Alt 02 Ocak 2019, 11:17
alpay alpay isimli Üye şuanda  online konumundadır
Site Üyesi

alpay is on a distinguished road

Teşekürler hocam
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 14 Üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 13 Misafir)
asa770
Seçenekler