FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 10-21-2022, 17:25
derbyy derbyy is offline
Site Üyesi

derbyy is on a distinguished road

Merhaba, protoncapital ile problem yaşayan var mı? Canlı destek sistemleri çalışmıyor, mail bırakın biz size ulaşırız diyorlar. Mail atıyorum cevap vermiyorlar. 3 gündür hiçbir şekilde yanıt alamadım. 3 gün önce fonlama yaptım ama hesaba yansımadı ve cevap veren kimse yok.
Reply With Quote
Old 10-23-2022, 12:33
acan1 acan1 is offline
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by derbyy View Post
Merhaba, protoncapital ile problem yaşayan var mı? Canlı destek sistemleri çalışmıyor, mail bırakın biz size ulaşırız diyorlar. Mail atıyorum cevap vermiyorlar. 3 gündür hiçbir şekilde yanıt alamadım. 3 gün önce fonlama yaptım ama hesaba yansımadı ve cevap veren kimse yok.
Cuma günü para çekmiştim talep yolladıktan 2 saat sonra tether hesabıma geldi...
Reply With Quote
Old 10-23-2022, 16:47
derbyy derbyy is offline
Site Üyesi

Quote:
Originally Posted by acan1 View Post
Cuma günü para çekmiştim talep yolladıktan 2 saat sonra tether hesabıma geldi...
Aslında 2 yıl kullandım ve kusursuz hizmet aldım. Biraz ara vermiştim ve geçen salı banka yoluyla fonlama yaptım. Para hesabıma yansımadı ve daha önce 5 dakikada yanıt veren destek ekibinden yanıt alamıyorum. Şirket ile iletişim kurabileceğim farklı bir yol var mı?
Reply With Quote
Old 10-24-2022, 06:28
acan1 acan1 is offline
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by derbyy View Post
Aslında 2 yıl kullandım ve kusursuz hizmet aldım. Biraz ara vermiştim ve geçen salı banka yoluyla fonlama yaptım. Para hesabıma yansımadı ve daha önce 5 dakikada yanıt veren destek ekibinden yanıt alamıyorum. Şirket ile iletişim kurabileceğim farklı bir yol var mı?
Bankadan para gönderme konusunda bilgim yok çünkü hep tether kullandım.Para yolladığınız hesap numarasını firmanın web sitesinden mi aldınız? eğer eski bir hesaba yolladıysanız byk ihtimal ulaşmaz bankanıza mesaj atın hatalı gönderim olduğuna dair böylece para size geri döner ama sürer birkaç hafta diye düşünüyorum.
Reply With Quote
Old 10-24-2022, 10:51
derbyy derbyy is offline
Site Üyesi

Sorun çözüldü. Bugün arayıp durumu düzelttiler. Dekont sisteme yüklenmediği için işleme alınmamış.
Reply With Quote
Old 12-18-2022, 17:13
xqaz11 xqaz11 is offline
Site Üyesi

xqaz11 is on a distinguished road
Default Slm

Hocam bildigim bu kriptolarla odeme vs tc de yasak...sen tetherle fonlama/para çekme yapabiliyormusun,sorun olmuyor mu
Reply With Quote
Old 01-16-2023, 01:49
iyireklam iyireklam is offline
Site Üyesi

iyireklam is on a distinguished road

Proton capital ile sorun yaşayan varmı yeniden fonlama yapıp işlem yapmayı düşünüyorum ?

marketS olan isimleri market olarak değişmiş ... görünüyor .. diğerine kısıtlama gelmiş türkiyeden ..
yakın zamanda ödeme gönderen veya çekebilen varmı ne zaman yazsam canlı destekleri cevap vermiyor .? 1 haftadır .
Reply With Quote
Old 01-19-2023, 02:03
Kartalfx's Avatar
Kartalfx Kartalfx is offline
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute

chat konusunda bilgim yok para çekme konusunda sorun yok
Old 01-19-2023, 12:47
iyireklam iyireklam is offline
Site Üyesi

iyireklam is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by iyireklam View Post
Proton capital ile sorun yaşayan varmı yeniden fonlama yapıp işlem yapmayı düşünüyorum ?

marketS olan isimleri market olarak değişmiş ... görünüyor .. diğerine kısıtlama gelmiş türkiyeden ..
yakın zamanda ödeme gönderen veya çekebilen varmı ne zaman yazsam canlı destekleri cevap vermiyor .? 1 haftadır .
evet ulaştırlar banawp den problem yok iletişimde .. tşk ederim
Reply With Quote
Old 02-03-2023, 05:14
xqaz11 xqaz11 is offline
Site Üyesi

xqaz11 is on a distinguished road

Slm..protoncapitalmarkets ya da protoncapitalmarket, her iki site de yanılmıyorsam aylardır under construction diyor..Bilgisi olan varsa lütfen iki satırla aydınlatsın.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)

Posting Rules