FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 04-05-2013, 13:37
Caghkan's Avatar
Caghkan Caghkan is offline
Site Üyesi

Caghkan is on a distinguished road
Question FXDD vs. HotForex

FXDD ve/veya HotForex firmaları ile çalışan var mıdır? Tavsiye eder misiniz? Ediyorsanız veya etmiyorsanız, neden?
Reply With Quote
Old 04-05-2013, 13:46
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Caghkan View Post
FXDD ve/veya HotForex firmaları ile çalışan var mıdır? Tavsiye eder misiniz? Ediyorsanız veya etmiyorsanız, neden?
hotforex adresi madagaskarın güneydoğusunda fındık kadar bir adadadır.Hani bari daha büyük diye madagaskarda yapsalar biraz kurtarırdı O tarz abuk sabuk yerlere para konmaz sakat olur.FXDD herkesin malumu bildiği bir yer NFA kaydı var avrupa şubeside MFSA oranın denetiminde platform olarak bol miktarda seçenek mevcut tarzınıza göre uyanı seçebiliyorsunuz.Çok uzun yıllardır hesabımın olduğu bir firmadır platforma özel pekçok avantaj dezavantakları oluyor hepsini açıktna yazmak doğru olmaz.Para alıp vermede kar çekmede hiçbir sorun yaşamadım.
Reply With Quote
Old 06-06-2013, 00:30
bakemal bakemal is offline
Site Üyesi

bakemal is on a distinguished road

Merhaba
Fxdd de bulunan trandency platform ve currensee otomatik işlem yapma hakkında bir bölüm var mı? forumda arattım fakat bulamadım. Siz bu sistemleri tavsiye eder misiniz?
trandency platformu 1 aydır kullanıyorum. gayet iyi gözüküyor. uzun dönem istatistiklerini de incelediğimde sonuçlar iyi.
Reply With Quote
Old 06-06-2013, 01:06
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by bakemal View Post
Merhaba
Fxdd de bulunan trandency platform ve currensee otomatik işlem yapma hakkında bir bölüm var mı? forumda arattım fakat bulamadım. Siz bu sistemleri tavsiye eder misiniz?
trandency platformu 1 aydır kullanıyorum. gayet iyi gözüküyor. uzun dönem istatistiklerini de incelediğimde sonuçlar iyi.
Sonuçlar çarpıtmasız veriliyor iyi incelenip seçim yapılarak kullanılabilir.Hiç bilmeyen bir adamın kendisi yapmasından parayı batırmasından daha iyidir.
Reply With Quote
Old 04-10-2015, 10:40
mtd38 mtd38 is offline
Site Üyesi

mtd38 is on a distinguished road

S.Aleyküm arkadaşlar ,
Bana dün fxdd den aşağıdaki mail geldi. fxdd malta dan fxdd bermuda trading e hesabımı transfer etmem durumunda bonus vereceklermiş. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Güvenilirliği var mıdır?

Sayın Müşteri,

Hesabınızı FXDD Trading’e transfer etmeniz durumunda, hesabınıza yeni fonlama geregi duymaksizin 200 Dolar bonus* kazanmaya hak kazandiniz.
Reply With Quote
Old 04-10-2015, 11:04
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Bırakın o yerleri artık onların devri geçti artık SPK var dışardaki firmalara para göndermeye gerek yok bir tek şartta lazım olur oda çok büyük paralarda vergisel sıkıntılar olmaması için.Çoğunluk 100 bin dolar altı oynadığı için artık yabancı brokerlara helede bu ada ülkeleri vesair yerelere kesinlikle para yollamayın perişan olursunuz.Hele Kıbrıs bağlantılı olanlardan şeytandan kaçar gibi kaçın.
Reply With Quote
Old 04-21-2015, 02:13
ghane ghane is offline
Yeni Üye

ghane is a jewel in the roughghane is a jewel in the roughghane is a jewel in the roughghane is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by mtd38 View Post
S.Aleyküm arkadaşlar ,
Bana dün fxdd den aşağıdaki mail geldi. fxdd malta dan fxdd bermuda trading e hesabımı transfer etmem durumunda bonus vereceklermiş. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Güvenilirliği var mıdır?

Sayın Müşteri,

Hesabınızı FXDD Trading’e transfer etmeniz durumunda, hesabınıza yeni fonlama geregi duymaksizin 200 Dolar bonus* kazanmaya hak kazandiniz.
banada eldi ve ben geçtim hesabıma 200 usd yatırmışlar. ama parayıçekmek içn şartlar neler pek anlayamadım. ingilizcem iyi olmadığından dolayı. bana yardımcı olurmusunuz.
Reply With Quote
Old 04-21-2015, 02:17
ghane ghane is offline
Yeni Üye

ghane is a jewel in the roughghane is a jewel in the roughghane is a jewel in the roughghane is a jewel in the rough

kemal bey bu parayı çekebilmek için hangi şartlar gerek sizin bilginiz varmı.
Reply With Quote
Old 04-21-2015, 10:48
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Arkadaşlar size yazdım artık bu tarz yerlere güven olmaz hele bermuda falan duyunca iyice midem bulandı.Hadi malta neyseydi ama bermuda tam üç kağıt demektir.Parayı çekermisiniz çekebilirmisiniz bilemem ama ben 1000 dolar bile yatırmam artık fxdd ye.Geçmişten kalan hesaplarımıda zaten kapattım çok zaman oldu.NFA kayıtları varken kullanıyordum geçmiş dönemler için iyiydi ama NFA den çıkıp maltaya geçtikten sonra bu firmadan bir tık soğudum ve küçük bir miktar bıraktım hele bu bermudayı duyunca 1 kuruş bile bırakmadım içerde herşeyi çektim sizlerede riske girmemenizi tavsiye ederim.

Last edited by Kemal Yıldırım; 04-21-2015 at 10:50.
Reply With Quote
Reply

Tags
forex fxdd

Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)

Thread Tools

Posting Rules