FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Signals > PAMM and Trade Copy Professional Earning Methods
PAMM and Trade Copy Professional Earning Methods Information about PAMM and Trade Copy Professional Profit Solutions
Reply

Thread Tools
Old 03-23-2017, 14:18
avi907 avi907 is offline
Site Üyesi

avi907 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
An itibariyle forum yöneticiliği görevlerimden ayrılıyorum.Çok fazla soru geliyor ve cevaplıyoruz bunu fırsat bilen birtakım şer odakları sürekli forumu şikayet ediyorlar.Hoş etselerde boş hukuk nedir biliyoruz herşeyi devletimizin yasalarına riayetle yapıyoruz.Velhasıl bundan sonraki süreçte sizlere daha rahat rehberlik edebilmek maksadıyla forumdaki tüm görevlerimi bırakıyorum.Bundan sonra bende sizler gibi normal bir üye olarak kafama göre canımın istediğini yazıp çizeceğim.Yneticilikten ayrılmamıza memnun olacak bolca tip vardır onlarada kalite marka bir kına hediye ediyorum bol bol mabadlarına sürsünler.

İşin traş kısmı bittiğine göre şimdi şu sinyal olayına dönelim.Yaklaşık 200 sinyalci içinden metanın resmi onaylı olanlardan bahsediyorum 3 tanesini gözüme kestirdim.Sanırım bu üçlüyü kombine şekilde kullanırsanız 1000 usd hesap için 300-500 usd gibi aylık bir getirisi olabilir.Yinede sizlerde kendi kafanıza göre hepsini inceleyin hoşunuza gidenleri eklersiniz veya isteyen sorabilirde bana çünkü bazı sinyalcilerin kar oranları inanılmaz yüksek olmasıan rağmen DD oranları okdar yüksekki anlaşılan martingale sistem yapıyorlar bu sebeple hesap patlatmaları işten bile değil.
Kemal Abi tavsiyelerin için teşekkür ederim üçlü kombineyle başladık işlemlere hayırlısı artık.. Karşılıksız, dostane ilgi alakan için Allah razı olsun üstadm..
Reply With Quote
Old 03-29-2017, 13:12
Kartalfx's Avatar
Kartalfx Kartalfx is offline
Trader

Kartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond reputeKartalfx has a reputation beyond repute
Default Eagle eurusd safe surf v1.0

PAMM kaydım onaylandı.Yukarda gördüğünüz EA ile isteyenlere işlem yapabileceğim.Yukarıda detayları kendinizde inceleyebilirsiniz.Risk anlayışınıza göre en az 2000 USD (riskli) ortalama 3000 USD (normal) 5000 USD (güvenli) bir hesapla yıllık 4500 USD yaklaşık getirisini öngörüyorum.

Hepimize bol kazançlar diliyorum
Uygur
Old 03-29-2017, 14:10
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Hayırlı olsun uygur bereketli işlemler olsun ve takip edenlerinde kazansın inşallah.
Reply With Quote
Old 03-29-2017, 18:23
ibrahim031 ibrahim031 is offline
Site Üyesi

ibrahim031 is on a distinguished road

hayırlı olsun uygur hocam. faydalanırız inşaallah.
Reply With Quote
Old 03-30-2017, 10:25
hasangmd's Avatar
hasangmd hasangmd is offline
Yeni Üye

hasangmd is on a distinguished road

Hayırlı olsun hocam.
Reply With Quote
Old 03-30-2017, 12:51
iasker11 iasker11 is offline
Yeni Üye

iasker11 is on a distinguished road

Hayırlı olsun.Nasıl katılabiliriz?
Reply With Quote
Old 03-30-2017, 13:53
admin admin is offline
Webmaster

admin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond repute

Forum sayfalarında yönetime veya güvenilir kullanıcılarımıza investor şifre vererek gerçeklik teyidi alınsa dahi firma isim ve linklerini paylaşmak yasaktır.Kişisel paylaşımlarınız ve irtibat için özel mesajlaşma sistemini kullanınız.

Not: Forum üyeliği açarak normal bir üyenin tarzının dışında sadece özel mesajlaşma vasıtasıyla reklam mesajları linkleri atan kullanıcılar ivedilikle tespit edilip yasaklanır ve tüm erişim bilgileri ilgili resmi adli mercilere ve denetim kurumlarına tarafımızdan şikayet başvurusu ile iletilir.
Reply With Quote
Old 03-31-2017, 00:08
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Evet arkadaşlar admini kızdırmayalım özel konuları özel görüşün
Sağlam iş yapan dürüst davranan herkesi destekleriz.
Reply With Quote
Old 04-03-2017, 20:51
Ahmed_ScalpEA Ahmed_ScalpEA is offline
Site Üyesi

Ahmed_ScalpEA is on a distinguished road

Herkese merhabalar

Kendi yapmış olduğum Expert Advisora ait backtest sonucunu paylaştım.Saygıdeğer kemal hocama ve admine investor şifremi yolladım.Kontrol edince bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim üstadım.

Kısaca kafamdaki düşünceleri özeltleyeceğim.Öncelikle bu Expert Advisorun amacı kısa sürede hesabı katlamaktır.Bu amaçla kendi hesabımda yaklaşık 3 aydır kullanıyorum henüz aşırı riskli olmasına rağmen margincall olmadım.Bu sürede bakiyemi 1000USD den 4307'ye çıkardım.Amacım 20Bin USD ve üzeri hesabı olan birileri olursa onlarada kurmak ve çalıştırmak.Düşündüğüm kar paylaşımı ise ilk ay hiç almayacağım ilk ay sonunda hesap %100 ve buna yakın bir kar yaparsa bir sonraki ay sıfırdan başladığımı kabul ederek sonraki aylarda oluşacak kardan %35 almayı düşünüyorum.

Akla şu soru gelebilir "madem kazanıyorsun niye başkasının hesabına kurmak istiyorsun?"Evet kazanıyorum ama sermayem yukarda yazdığım miktarda ve aylık getirim 1000'le başlayıp şuan 3000 ulaştı.Eğer bir hesabı işletirsem yapmam gereken sadece EA'yı vps kurup diğer kişiyede çalıştırmak olacak ve kuracağım kişinin hesabı 20Bin olursa alacağım kar payı benim kendi hesabımda elde edeceğimin 2 kat olacak böylece kendi sermayemi çok daha hızlı çoğaltabileceğim.Yukarıda yazdığım gibi ilk ay hiçbir pay almayacağım için böylece müşterim ana sermayesini kurtardıktan sonra karını risk ederek işe devam etmiş olacak.

Önemli bazı noktaları yazmam gerekiyor.Bunların en başında gerçek STP çalışan bir brokerda hesabınız olması gerekiyor ECN reklamı yapanları kesinlikle kabul etmiyorum çünkü 4 adet ECN firmada expertimi çalıştırmam sırasında bıraktığım emirlerin tamamını açmadı 2 lot girdiysem 1.4 1.2 bazen 0.8 gibi parçalar halinde açarak kalan emri bıraktı.Bu şekilde olduğunda expertin performansı ve çalışma sistemi tamamen bozuluyor.Bu sebeple derinliği yüksek gerçek STP bağlantısı olan bir firmada hesabınızın olmasını şart koşuyorum.Ayrıca denemelerim sırasında çok düşük spread veren ama expertim para kazanınca sistemimizi bozuyor diye hesabı kapatan okyanusun meşhur firmalarında kötü tecrübeler yaşadım.Bu yüzden kesinlikle sağlam ve %100 STP para çekme sorunu olmayan bir firmada hesabınızın olması tek şartım.

Expertin düzgün çalışması için kullandığınız hesabın spreadinin 1 ve altında olması gerekiyor.Yazdığım 20bin sermaye için bunu almanız zor olmayacaktır çünkü kullandığım EA scalping yapıyor ve yılda 4 ila 6 bin arası işlem açıyor.Kısacası bu tarz bir EAyı STP olan firmalar kolaylıkla kabul edeceklerdir.

Son olarak broker konusunda düzenli şekilde problemsiz ödemelerimi alıp bana expertin sorunlu diye problem çıkarmayacak bir firma içinde Kemal hocamın hertür önerisine ve desteğine açığım.

İlgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşabilirler.
Reply With Quote
Old 04-03-2017, 22:26
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

İnvestor için teşekkürler
Tebrik ederim riskli ama başarılı görünüyor.Kaybedecek kadar bir bütçesi olan için risk alarak katlayıp devam etmek adına işe yarayabilir.Büyük hesapta kullanılacaksa ve patlatmadan olsun denirse karlılığı düşürüp lotları ufaltıp kullanılırsada kolay kolay patlamaz. DD oranı %5lere kadar çekebileceğini düşünüyorum o şekilde tabi karlılık ayda %100 değil ayda %10lara çekmen gerekir.Broker konusundaki sorun için bazı alternatifler yazdım posta kutundan incelersin.

Last edited by Kemal Yıldırım; 04-03-2017 at 22:28.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)

Thread Tools

Posting Rules