FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis)
Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis) We will share technical analysis studies about pairs in this topic.
Reply

Thread Tools
Old 05-26-2015, 20:43
gladyator79 gladyator79 is offline
Yeni Üye

gladyator79 is on a distinguished road
Unhappy

Quote:
Originally Posted by istanbul View Post
Ben tesekkur ederim hocam ne demek...elimden geldigince yardimci olmaya calisirim her zaman...
hocam sizide zor durumda bırakmak istemem teknik olarak da hiç bir bilgim yok neden girdin diceksin onuda inanın bilmiyorum açıkçası zor durumda olduğumu belirtmek isterim bu paramı kaybedersem benim için zor bir zaman başlayacak panikle bi aşşağı bi yukarı yazıyorum ne yaptığımı bilmiyorum, biliyorum yatırım tavsiyesi yasak ama ne yapacağım euro dolar 1,0868 den döndü bugünde burada çok oyalandı sanki kırmayacakmış gibi aşşağı ama bilemiyorum sizden isteğim nerde sell yapıp nerde buy pozisyona geçeyim 1,0868 den bile 0,50 sell pozisyon açtım panikten dibi siz neresi görüyorsunuz teknik olarak
Reply With Quote
Old 05-27-2015, 12:11
fatih.61 fatih.61 is offline
Site Üyesi

fatih.61 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by gladyator79 View Post
hocam sizide zor durumda bırakmak istemem teknik olarak da hiç bir bilgim yok neden girdin diceksin onuda inanın bilmiyorum açıkçası zor durumda olduğumu belirtmek isterim bu paramı kaybedersem benim için zor bir zaman başlayacak panikle bi aşşağı bi yukarı yazıyorum ne yaptığımı bilmiyorum, biliyorum yatırım tavsiyesi yasak ama ne yapacağım euro dolar 1,0868 den döndü bugünde burada çok oyalandı sanki kırmayacakmış gibi aşşağı ama bilemiyorum sizden isteğim nerde sell yapıp nerde buy pozisyona geçeyim 1,0868 den bile 0,50 sell pozisyon açtım panikten dibi siz neresi görüyorsunuz teknik olarak

hocam benden sana br forexzede tavsiyesi..demo hesapta pişmeden sakın bulaşma derim. iyice öğrendikten sonra gir..öğrenme derken teknik temel ve psikoloji
Reply With Quote
Old 05-27-2015, 14:19
istanbul's Avatar
istanbul istanbul is offline
FX Adamı

istanbul is on a distinguished road

Quote:
hocam yeni farkettim mesajınızı naaptınız pozısyonu

İstanbul incelemeler:
http://www.forexforumtr.com/showthread.php?t=515

istanbul scalping...
http://www.forexforumtr.com/showthread.php?t=522

Makamı elinin tersiyle ittikçe makamın mevkisi artar...
Paraya tapmadıkça para oluk oluk akar...

BUY THE RUMOR SELL THE NEWS...
Reply With Quote
Old 05-27-2015, 14:54
istanbul's Avatar
FX Adamı

yeni çizgi 1.08807

İstanbul incelemeler:

istanbul scalping...

Reply With Quote
Old 05-27-2015, 23:00
acemi oyuncu acemi oyuncu is offline
Yeni Üye

acemi oyuncu is on a distinguished road

Sayın İstanbul hocam öncelikle saygılar...Sizin tecrübelerinize istinaden bir konuda tavsiye almak istiyorum eğer mümkünse
Demo hesaplarla kendimi biraz geliştirdim. teminatımın hiç bir şekilde % 5 ini geçmeden işlem yapıyorum işin psikoloji kısmında sağlamcıyım, teknik konularda da sizin gibi üstadları okuyarak kendimi geliştiriyorum...
Hocam sorum şu; Mevduat hesabımın olduğu bankanın fx ini kullanıyorum..Paritede 2-2,5 bazen 5-6 pip alış satış farkı oluyor usd try ise 10-20 civarı değişiyor. Bir de ekran bazen donuyor... intenette araştırdığımda 0,6-0,8 piplerden bahseden fx firmaları var..Ben sizden bu konuda tavsiye isteyektim önerebileceğiniz firma veya firmalar var ise çok memnun olurum.
Başarılarınızın devamını dilerim, bilgi ve tecrübeleriniz paylaştığınız için çok teşekkür ederim üstadım....
Reply With Quote
Old 05-28-2015, 00:12
gladyator79 gladyator79 is offline
Yeni Üye

gladyator79 is on a distinguished road

Quote:
hocam yeni farkettim mesajınızı naaptınız pozısyonu
iyi akşamlar istanbul hocam 1.1450 deki 2 lot pozisyonum duruyor aynı oranda 1,0868 den 2 lot sell pozisyonu açtım ne yaptığımı bilmiyorum düşerken hemen sell poz açıyorum çıkarken buy pozisyon açıyorum 1,0868 de bugün iyi dayanmıştı fakat orayı kırıp 1,0818 e geriledi 1.0824 de 2 sell pozisyonu kapattım şimdi beklemedeyim sert yukarı yaptı neden yaptı onunlada ilgili bir haber bulamadım buy pozyonlara karşılık nerede sell geçmem gerekir dersiniz saygılar..
Reply With Quote
Old 05-28-2015, 22:25
istanbul's Avatar
FX Adamı

Quote:
iyi akşamlar istanbul hocam 1.1450 deki 2 lot pozisyonum duruyor aynı oranda 1,0868 den 2 lot sell pozisyonu açtım ne yaptığımı bilmiyorum düşerken hemen sell poz açıyorum çıkarken buy pozisyon açıyorum 1,0868 de bugün iyi dayanmıştı fakat orayı kırıp 1,0818 e geriledi 1.0824 de 2 sell pozisyonu kapattım şimdi beklemedeyim sert yukarı yaptı neden yaptı onunlada ilgili bir haber bulamadım buy pozyonlara karşılık nerede sell geçmem gerekir dersiniz saygılar..
hocam durumunuzu çok iyi anlayabiliyorum ama size nasıl tavsiye vereyim şimdi zaten bu durumda kayıptasınız bu sorumlulugu almak hem olmaz hemde etik değil...hocam en kısa zamanda telefi edersin diye umuyorum...tek yatırım tavsiyem stoplarınız her zaman kısa olsun...

İstanbul incelemeler:

istanbul scalping...

Reply With Quote
Old 05-28-2015, 22:26
istanbul's Avatar
FX Adamı

Quote:
Originally Posted by acemi oyuncu View Post
Sayın İstanbul hocam öncelikle saygılar...Sizin tecrübelerinize istinaden bir konuda tavsiye almak istiyorum eğer mümkünse
Demo hesaplarla kendimi biraz geliştirdim. teminatımın hiç bir şekilde % 5 ini geçmeden işlem yapıyorum işin psikoloji kısmında sağlamcıyım, teknik konularda da sizin gibi üstadları okuyarak kendimi geliştiriyorum...
Hocam sorum şu; Mevduat hesabımın olduğu bankanın fx ini kullanıyorum..Paritede 2-2,5 bazen 5-6 pip alış satış farkı oluyor usd try ise 10-20 civarı değişiyor. Bir de ekran bazen donuyor... intenette araştırdığımda 0,6-0,8 piplerden bahseden fx firmaları var..Ben sizden bu konuda tavsiye isteyektim önerebileceğiniz firma veya firmalar var ise çok memnun olurum.
Başarılarınızın devamını dilerim, bilgi ve tecrübeleriniz paylaştığınız için çok teşekkür ederim üstadım....
hocam tesekkürler...
halledebildinizmi aracı kurum işini...

İstanbul incelemeler:

istanbul scalping...

Reply With Quote
Old 06-04-2015, 21:54
antireligious antireligious is offline
Banned

antireligious is on a distinguished road

Quote:
forma yeni üye oldum buradaki tüm arkadaşlara başarılar diliyorum
istanbul hocam desteğinize ihtiyacım var 1.1450 buy pozisyondan 2 lot aldım ve ters pozisyonda yakalandım kararsızım zararımda büyük 1.08 lere kadar ancak dayanabilirim satıp beklesemmi 1.1055 i yukarı mı kırmasını bekleyim kafam çok karışık tavsiyenize ihtiyacım var
hocam burdan durumunuz ne acaba?1,450den aldığınızı 1.08den kapatmışmıydınız
Reply With Quote
Old 06-07-2015, 09:29
acemi oyuncu acemi oyuncu is offline
Yeni Üye

acemi oyuncu is on a distinguished road

Quote:
hocam tesekkürler...
halledebildinizmi aracı kurum işini...
Değerli Hocam ben size teşekkür ederim ilginiz için..İş yoğunluğu ve il dışında olduğumdan foruma girememiştim..Yönetici msj atmış sağ olsun, iletişim bilgilerimi verdim...İlginiz için teşekkür ederim hocam..
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)

Thread Tools

Posting Rules