FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Signals > PAMM and Trade Copy Professional Earning Methods
PAMM and Trade Copy Professional Earning Methods Information about PAMM and Trade Copy Professional Profit Solutions
Reply

Thread Tools
Old 02-10-2020, 17:13
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by acan1 View Post
Kemal bey nasılsınız sağlığınız iyidir umarım.Linkteki siteyi inceledim performansları fxblue yüklemişler şeffaflık açısından çok doğru bir seçim olarak dikkatimi çekti.Yazdığınız gibi miniyle denemeyi düşünüyorum beğenirsem klasik seçeneğine de geçebilirim.

https://www.fxblue.com/users/compiletrades_mini
https://www.fxblue.com/users/compiletrades_klasik

Karlılık ve işlem sayıları farklı duruyor.Bunlar aynı strateji değil mi? Sizin bu konuda bir değerlendirmeniz var mı?
klasik ve büyük olan kısımlarını daha denemedim ama fxbluedaki performans detayına bakılınca aynı paritede değişik stratejiler olduğu trade sayısı ve neticeden belli oluyor.

Genel sohbet sayfasında suriye başlığı açtım şuan kafamı bu meseleler daha fazla meşgul ediyor.Para herzaman kazanılır forekste kaçmıyor ama vatan meselesi herşeyden önemlidir.
Reply With Quote
Old 02-12-2020, 19:52
acan1 acan1 is offline
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
klasik ve büyük olan kısımlarını daha denemedim ama fxbluedaki performans detayına bakılınca aynı paritede değişik stratejiler olduğu trade sayısı ve neticeden belli oluyor.

Genel sohbet sayfasında suriye başlığı açtım şuan kafamı bu meseleler daha fazla meşgul ediyor.Para herzaman kazanılır forekste kaçmıyor ama vatan meselesi herşeyden önemlidir.
Teşekkürler kemal bey.Mini için başvurdum, zaman buldukça gelişmeleri paylaşacağım.
Reply With Quote
Old 03-14-2020, 00:09
Gül Karahan Gül Karahan is offline
Yeni Üye

Gül Karahan is on a distinguished road

Lütfen bana söyler misiniz GBPUSD yukarı mı gidiyor yoksa aşağı mı? Zaten 1.3050de aldım ve çok para kaybediyorum
Reply With Quote
Old 03-16-2020, 22:11
acan1 acan1 is offline
Site Üyesi

acan1 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Gül Karahan View Post
Lütfen bana söyler misiniz GBPUSD yukarı mı gidiyor yoksa aşağı mı? Zaten 1.3050de aldım ve çok para kaybediyorum
linke bakmanı öneririm
https://forexforumtr.com/showthread....849#post191849
Reply With Quote
Old 03-21-2020, 00:35
Gül Karahan Gül Karahan is offline
Yeni Üye

Gül Karahan is on a distinguished road

mesajinizi ancak şimdi gördüm. Cevabınız için teşekkür ederim
Reply With Quote
Old 07-15-2020, 14:42
deadline06's Avatar
deadline06 deadline06 is offline
Site Üyesi

deadline06 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by acan1 View Post
Kemal bey nasılsınız sağlığınız iyidir umarım.Linkteki siteyi inceledim performansları fxblue yüklemişler şeffaflık açısından çok doğru bir seçim olarak dikkatimi çekti.Yazdığınız gibi miniyle denemeyi düşünüyorum beğenirsem klasik seçeneğine de geçebilirim.

https://www.fxblue.com/users/compiletrades_mini
https://www.fxblue.com/users/compiletrades_klasik

Karlılık ve işlem sayıları farklı duruyor.Bunlar aynı strateji değil mi? Sizin bu konuda bir değerlendirmeniz var mı?
bu firma ortalama haftada 1 kere hesaba kar aktarıyordu. arkadaşım girmişti mini hesaba. 1 aydan fazladır kar aktarılmadığı gibi bugünde %70 dd yaptı. 3 yıllık fxblue sonucuna rağmen böyle bir sonuç hiç hoş olmadı.
Reply With Quote
Old 07-15-2020, 15:13
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by deadline06 View Post
bu firma ortalama haftada 1 kere hesaba kar aktarıyordu. arkadaşım girmişti mini hesaba. 1 aydan fazladır kar aktarılmadığı gibi bugünde %70 dd yaptı. 3 yıllık fxblue sonucuna rağmen böyle bir sonuç hiç hoş olmadı.
evet corona baya silkeleme yaptı herkesi. Eşi dostu uyardık böyle zamanların trendleri için ama laf dinletmek zor.
Reply With Quote
Old 07-15-2020, 16:13
kisacafb kisacafb is offline
Site Üyesi

kisacafb is on a distinguished road

Quote:
evet corona baya silkeleme yaptı herkesi. Eşi dostu uyardık böyle zamanların trendleri için ama laf dinletmek zor.
Hocam ben 3 haftadır para çekmek istiyordum paramı çektirmediler, 45 gündür açıkta bekleyen işlem vardı. admine hatta size bile yazdım durumu. bu gün %60 kaybım var bu nası olur??? en fazla kayıp %5 yada 10 şeklinde açıklaması vardı bu kopy trade ile ilgili, sitede adminin şimdi baktım bulamadım o mesajları.
Reply With Quote
Old 07-15-2020, 17:34
unfatalx unfatalx is offline
Banned

unfatalx is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by kisacafb View Post
Hocam ben 3 haftadır para çekmek istiyordum paramı çektirmediler, 45 gündür açıkta bekleyen işlem vardı. admine hatta size bile yazdım durumu. bu gün %60 kaybım var bu nası olur??? en fazla kayıp %5 yada 10 şeklinde açıklaması vardı bu kopy trade ile ilgili, sitede adminin şimdi baktım bulamadım o mesajları.
Benim hesapta aynı şekilde malesef
Reply With Quote
Old 07-15-2020, 18:43
@trader59 @trader59 is offline
Yeni Üye

@trader59 is on a distinguished road

Quote:
Evet coronadan dolayı bu kaybı biz amatörler yaşasak normal fakat böylesine uluslar arası bi firma ve böylesine %70 bir kayıp corona ya mal edilmesi pekte mantıklı gelmedi bana. Bizim forum dada sutun sutun reklamları cıktı ve olumlu dedik. Corona yüzünden ben patlatsam bu gecerli bi bahane ama bu firmanın böylr bi şansı yok. 300 500 hatta 1000 anlaşılır bir durum. Ama %70 cok cok ciddi bir rakam. Şartlar böyle iken neler yapılabilinir o konuda konuşalım ve yardımcı olun lütfen
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)

Thread Tools

Posting Rules