FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 03-31-2017, 21:45
Fuat Öğreten's Avatar
Fuat Öğreten Fuat Öğreten is offline
Bölüm Moderatörü

Fuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud of

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
teşekkürler abi

gold 1249.38 sell giriyorum stop 1250.50 tp 1246.50

Foreks TV'yi Youtube'dan İzleyin!

ForexForumTR Facebook'ta Tıklayın!
Old 03-31-2017, 21:57
Fuat Öğreten's Avatar
Fuat Öğreten Fuat Öğreten is offline
Bölüm Moderatörü

Fuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud ofFuat Öğreten has much to be proud of

Quote:
Originally Posted by Fuat Öğreten View Post
teşekkürler abi

gold 1249.38 sell giriyorum stop 1250.50 tp 1246.50
scalp işlm tutmadi günü artıda kapatalım herkese hayırlı geceler

Foreks TV'yi Youtube'dan İzleyin!

ForexForumTR Facebook'ta Tıklayın!
Old 04-02-2017, 19:58
GDX_ GDX_ is offline
Site Üyesi

GDX_ is on a distinguished road

merhaba arkadaslar,
Comeziniz olarak araniza katildim. yeni seyler ogrenmek ufakta olsa birkatki sunabilmek adina sizinleyim. degerli metal alir satarim. destek direnc ve birkac ortalamayla teknik analiz yapmaya calisirim.
Old 04-03-2017, 10:46
check038's Avatar
check038 check038 is offline
Moderatör

check038 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by GDX_ View Post
merhaba arkadaslar,
Comeziniz olarak araniza katildim. yeni seyler ogrenmek ufakta olsa birkatki sunabilmek adina sizinleyim. degerli metal alir satarim. destek direnc ve birkac ortalamayla teknik analiz yapmaya calisirim.
Yatırım Tavsiyesi Kapsamında Değildir.©2012

Old 04-03-2017, 12:44
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

EURUSD baktım kısa vade için 1,0660 kırmazsa yukarı 50-100 pip bir düzeltme yapabilir.Kırarsa ilk etapta 1,0630a kadar gider ve orta vadeli senaryo karışır.
Old 04-03-2017, 14:50
GDX_ GDX_ is offline
Site Üyesi

Merhaba
Altin kisa vadede biraz assagi baskilansada uzun vadede yukari hareketin surecegini tahmin ediyorum.
1263 seviyesi onemli.

Old 04-03-2017, 15:17
Revent Revent is offline
Yeni Üye

Revent is on a distinguished road

Kemal Bey iyi günler kolay gelsin. Spk tebliğinin 16 nisandan sonra normale dönme olasılığı varmıdır. Zira biliyorsunuz brexit öncesi firmalar gene bir tebliğ ile kaldıraçları düşürmüş bexit sonrası normale dönmüştü. Aynı şey 16 nisan referandumu içinde geçerli olabilir mi?
Old 04-03-2017, 15:34
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Revent View Post
Kemal Bey iyi günler kolay gelsin. Spk tebliğinin 16 nisandan sonra normale dönme olasılığı varmıdır. Zira biliyorsunuz brexit öncesi firmalar gene bir tebliğ ile kaldıraçları düşürmüş bexit sonrası normale dönmüştü. Aynı şey 16 nisan referandumu içinde geçerli olabilir mi?
Öyle bir olasılık ufukta görünmüyor.Bakanlar defalarca kez açıkladılar geri dönüşü olmayacağını.Bizim için sıkıntı yok arkadaşlar bu konuya bu kadar takılmayın.Burda olmuyorsa başka yerde yine oluyor problem yok.Devletimiz kanun koymuş uyacağız işini bilen yine bir yollar bulacak bulunuyorda.Dolap beygiri gibi aynı mevzu üstünde boşa enerji tüketmenin manası yok.
Old 04-03-2017, 21:29
GDX_ GDX_ is offline
Site Üyesi

merhaba arkadaslar,
Aslinda uzun uzun konusulmus ama bence asil sorulmasi gereken birkac ay onceki duruma donsek turkiyedeki brokerlara guvenilir mi?
istisnalar kaiedeyi bozmaz ama bu sirketler bu ulkedeki insanlari resmen soydu. script yazanlar emirleri kaydiranlar olmayan kotasyonlar gosterenler.. Sanirim kibristaki sirketler boylesini yapmadi.
Insan 1 dolara 2 dolara tenezzul eder mi, alisa yada satisa swap isletmenin bile bir olcusu var. ıkısınden de mi tirtiklayacaksiniz?
Kendi ayagina sikmak diye bir tabir var. Iste bunlar aynisini yapti. Simdi ektiklerini biciyorlar.
Bir de olayin regulasyon kismi var. son 15 yilda katettiklerimiz, olaganustu basarilar, malesef turev piyasalarinin fx kismina yansimadi. Kanaatim odurki, nasilki ulkemizde islami finans konusunda(sukuk piyasalari) emekleme asamasina gelmediysek fx piyasalarindada ayni durum.denetim sifir ve cezalar caydirici degil.
Internette aratin, x sirketine spk tarafindan ceza! ne kadar? 40bin tl. Arkadasim insaf bu adam tek hareketle 10binlerce dolar caliyor senin vatandasindan.
Bunun onune gecilmedigi gibi sokak agziyla verilen demece bakin; paranizi transfer etmeyin disari, yasak.
yine de iyi niyetle yaklasmak ve bu cumleden turkiyeden cikip kibrisa dubai e giden hirsizlara dikkat edin anlami cikarmak istiyorum.
tum bunlar olmadan cok once 2000lerde basladigimiz yolcukta regulasyonlaranina tabi oldugumuz ulkeler suan BASEL III. onlarin kanunlarina ve denetimlerine guveniyoruz.
Paramiz keske ulkemizde olsa, SPK lisans vermeye basladiginda cok heyecanlanmistik ama olmadi.
Uzgunuz. olmadi.
Old 04-03-2017, 22:06
GDX_ GDX_ is offline
Site Üyesi

emtialarda ve fundlarinda yukari yonlu hareketler, palladdiumdaki cosku, dolar endeksinde olusan baski, VIX in sikismasi.. gumusteki Gap..
???

Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (0 members and 14 guests)

Posting Rules