FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 02-06-2012, 02:17
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Attan inip eşşeğe binilmez be yaw (forexe alışmış adama borsa o..r.k gelir )
Reply With Quote
Old 02-06-2012, 19:19
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
Attan inip eşşeğe binilmez be yaw (forexe alışmış adama borsa o..r.k gelir )
orası öyle haklısın üstad....ama yinede kacan balık büyük olur derler ya ...göz göre göre gitti güzelim is c ....
Reply With Quote
Old 02-13-2012, 03:06
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

.

destekfx yetkililerine çağrı

Şu ana kadar çalıştığım en hızlı execution yapan firmalardan birisiniz.
Arka planda fiyat oynatma amaçlı bir mt4 plug-ini çalıştırmadığınız (en azından bugüne kadar ve en azından benim hesabımda) da gerçek.

Ancak http://www.destekfx.com/Forex/Spreadler linkinizden yaptığım alıntı

'.....Tüm paritelerin fiyatlarını, likidite sağlayıcısından gelen ham spreadin üstüne 1 pips ekleyerek sunuyoruz...'

bu haliyle doğru değildir.
Diğer alanlardaki iddianıza ve olumlu uygulamalarınıza zarar vermemesi açısından bu cümlenin kaldırılmasının yararınıza olduğu düşüncesindeyim.

Last edited by chess; 02-13-2012 at 03:12.
Reply With Quote
Old 02-13-2012, 03:27
abrakadabra abrakadabra is offline
Site Üyesi

abrakadabra is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by CaKiNG View Post
orası öyle haklısın üstad....ama yinede kacan balık büyük olur derler ya ...göz göre göre gitti güzelim is c ....
üstad apple alın bence onları görüyorum forekste.. yarın borsalar bayram yerine döner zaar
Reply With Quote
Old 02-14-2012, 00:04
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by abrakadabra View Post
üstad apple alın bence onları görüyorum forekste.. yarın borsalar bayram yerine döner zaar
apple gibi hisseler benim çalıstıklarımda malesef yok..yoksa kesinlikle kacırmazdım üstad...rekor üstüne rekor kırdı nerdeyse
Reply With Quote
Old 02-16-2012, 23:55
a82yap a82yap is offline
Yeni Üye

a82yap is on a distinguished road

Sn. Fxtarzan size bir şey danışmak istiyorum müsaitseniz. Benim hesabım hedefonline'da. Benim bugün 2 lot eur usd alım işlemim vardı. 1,2978'de marjinden dolayı iki pozisyonda otomatik olarak kapanacağından ben 1 lot'un stoplosunu 1,2979'a koymuştum. Bu şekilde kalan 1 lot'un marjini beni 1,2944'e kadar idare edebilecekti. Fakat Platformda şu an hala kapalı pozisyonlarda 1 lot pozisyon için stoplosum 1,2979 olarak görünmesine ragmen 2 lotta 1,2978'de marjinden dolayı kapanmış. Ben şirkete itiraz ettim. Statement'i bilgisayarıma kaydettim. 3 saat sonra adamlar kapalı pozisyonlarda stoplos koyduğum pozisyonun kapanışını 1,2979 olarak değiştirmişler. 2 farklı hesap geçmişinide kendilerine gönderip neden değiştirdiklerini sordum ve madem 1,2979'dan kapandı o halde marjini 1,2944'e kadar yetmesi gereken 2. lotum neden kapandı diye mail attım. Cevap yok. İnceleyip size döneceğiz dediler. Bu konuda ne yapabilirim acaba. Malum eur/usd de 1,3155 lere kadar yükseldi. 0,3 k dan yak. 520 usd söz konusu. Tavsiyelerde bulunursanız çok sevinirim.
Reply With Quote
Old 02-17-2012, 13:48
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by a82yap View Post
Sn. Fxtarzan size bir şey danışmak istiyorum müsaitseniz. Benim hesabım hedefonline'da. Benim bugün 2 lot eur usd alım işlemim vardı. 1,2978'de marjinden dolayı iki pozisyonda otomatik olarak kapanacağından ben 1 lot'un stoplosunu 1,2979'a koymuştum. Bu şekilde kalan 1 lot'un marjini beni 1,2944'e kadar idare edebilecekti. Fakat Platformda şu an hala kapalı pozisyonlarda 1 lot pozisyon için stoplosum 1,2979 olarak görünmesine ragmen 2 lotta 1,2978'de marjinden dolayı kapanmış. Ben şirkete itiraz ettim. Statement'i bilgisayarıma kaydettim. 3 saat sonra adamlar kapalı pozisyonlarda stoplos koyduğum pozisyonun kapanışını 1,2979 olarak değiştirmişler. 2 farklı hesap geçmişinide kendilerine gönderip neden değiştirdiklerini sordum ve madem 1,2979'dan kapandı o halde marjini 1,2944'e kadar yetmesi gereken 2. lotum neden kapandı diye mail attım. Cevap yok. İnceleyip size döneceğiz dediler. Bu konuda ne yapabilirim acaba. Malum eur/usd de 1,3155 lere kadar yükseldi. 0,3 k dan yak. 520 usd söz konusu. Tavsiyelerde bulunursanız çok sevinirim.
Kazık geçmişi derin bir yerden bahsetmişsiniz öncelikle sabırlar dileyerek işe başlayalım.Önerim varsa kalan paranız onunda başına birşeyler gelmeden çekin sonra denetim kayıtlı scalping vs sorunu olmayan ecn ndd stp tarzında çalışan bir brokera geçin.
Reply With Quote
Old 02-19-2012, 22:36
CFST's Avatar
CFST CFST is offline
Üstat

CFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond reputeCFST has a reputation beyond repute

Forexsignalsturkey hesabı olan arkadaşlara bir bilgi olarak ücretsiz sinyal analiz destek panelleri tekrar aktif. Belli başlı işe yarayan analizler sinyaller oluyor. Ücretsiz olduğu için bir kenarda durmasında fayda var. Sayfayı açık bırakmak yeterli oluyor yeni bir haber analiz veya sinyal gelirse hepsi için farklı seste ikaz veriyor.
Reply With Quote
Old 03-23-2012, 13:50
hasangmd's Avatar
hasangmd hasangmd is offline
Yeni Üye

hasangmd is on a distinguished road

forex işlemlerinde iş yatırımı deneyen arkadaş varmı. varsa görüşlerini alabilirmiyiz reklamları çok fazlalaştıda....
Reply With Quote
Old 04-23-2012, 14:08
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

.

Yerli brokerlar kavramından korkmuştum bir kaç ay önce.
Ne olduğu malum olan İzmir firmasının yanı sıra denediğim Kapalıçarşı'ya hakim (!) olan firma sanal oynatma üzerine kuruluydu.
Kazancınız olduğu zaman requote ve platfom kapatma gündeme geliyordu.

Tek zihniyeti kaybettirmeye odaklı olan firma/firmalar bugün aracı kurum satın almış olsa da güvenmem.

Buna mukabil.
Daha önce yıllarca İmkb ve Vob için aracılık yapmış olan ve sadece komisyondan kazanmış olan firmalara sıcak bakmaya başladım.
Biri deneyenden tavsiye öbürü hatıra binaen (zaten imkb brokerım olan kişinin doğru söylediğini bildiğimden) iki Türk brokerı ile çalışmaya başladım.

Tahminim zihniyetleri "sadece komisyon" şeklinde geliştiği için anında execution yapıyorlar. Gördüğüm euro spreadleri de Migden daha düşük olabildiği için iki firma ile daha bu hafta çalışmaya başlıyorum.
(Mig ile anlaşamam ama tam ortayı temsil eden bir referans olarak görürüm)

Yapı Kredi beşinci olacaktı ama "aynı bankada on katı mevduat bulundurma" şartı koydukları için "akıl karışıklığını "çözene kadar beklemek zorunda kalacağım.
Reply With Quote
Reply

Tags
forex, forex broker

Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)

Posting Rules