FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Tuncay Kaya Üstadın Foreks TV'deki"Günün Analizi" programının yayın saati kaç olsun?
10:00-12:00 arasında bir saatte 8 6.90%
12:00-14:00 arasında bir saatte 9 7.76%
14:00-16:00 arasında bir saatte 1 0.86%
16:00-18:00 arasında bir saatte 3 2.59%
18:00-20:00 arasında bir saatte 11 9.48%
20:00-22:00 arasında bir saatte 84 72.41%
Voters: 116. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 09-17-2014, 10:09
dr.v dr.v is offline
Banned

dr.v is on a distinguished road

Cümleten günaydın, bol kazançlar
Bu gün tüm paritelerde olduğu gibi sarışına çok dikkat etmek gerek. Sert hareketler olabilir....
Old 09-17-2014, 10:26
fesih fesih is offline
Banned

fesih is on a distinguished road

1000.sayfa haırlı olsun...Bu arada gbp/usd yükseliş yönünde ilerliyor acaba piyasa olacakları fiyatlamış oluyor mudur? yani referandumun hayır çıkacağını sterline bişey olmayacağını söyleyebilir miyiz ? Aslında olaylara bakarak fiyatı yorumlarken fiyata bakarak olaylarında akıbeti öngörülebilir belkide ne dersiniz arkadaşlar?
Old 09-17-2014, 10:49
evliyaçelebi's Avatar
evliyaçelebi evliyaçelebi is offline
Site Üyesi

evliyaçelebi is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by fesih View Post
1000.sayfa haırlı olsun...Bu arada gbp/usd yükseliş yönünde ilerliyor acaba piyasa olacakları fiyatlamış oluyor mudur? yani referandumun hayır çıkacağını sterline bişey olmayacağını söyleyebilir miyiz ? Aslında olaylara bakarak fiyatı yorumlarken fiyata bakarak olaylarında akıbeti öngörülebilir belkide ne dersiniz arkadaşlar?
yatırımcılar elbette belli beklentileri satın alıyor
bu referandum, faiz artışı vb vb. tabi bu verilerin geldiği an piyasalar çok sert hareketler yapıyor. ama asıl büyük oyuncular zaten pozisyonları almış oluyor bence.

GBP USd 1.634 önemli bir direnç noktası 1.628 de satışlarım bekliyordu dün gece baktım yukarı istekli 2-3 pips kar ile kapattım bunda sonra ykarı isteğini takip etmek gerekiyor.
Burada yayınladığım grafikler vepaylaştığım yorumlar genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlandır. Bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kisilerin ugrayabilecegi her türlü zararlardan dolayı şahsım sorumlu tutulamaz.
Çok mu resmi oldu ?
Old 09-17-2014, 10:55
fesih fesih is offline
Banned

fesih is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by evliyaçelebi View Post
bu referandum, faiz artışı vb vb. tabi bu verilerin geldiği an piyasalar çok sert hareketler yapıyor. ama asıl büyük oyuncular zaten pozisyonları almış oluyor bence.
Evet üstat aynı konuda hem fikiriz
Old 09-17-2014, 10:56
Tuncay Kaya
Guest

Quote:

GBP USd 1.634 önemli bir direnç noktası 1.628 de satışlarım bekliyordu dün gece baktım yukarı istekli 2-3 pips kar ile kapattım bunda sonra ykarı isteğini takip etmek gerekiyor.
Superrrr
1.6345 te buy stop var bende.
Old 09-17-2014, 11:00
evliyaçelebi's Avatar
evliyaçelebi evliyaçelebi is offline
Site Üyesi

evliyaçelebi is on a distinguished road
Default Gbp-usd öngörü

Burada yayınladığım grafikler vepaylaştığım yorumlar genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlandır. Bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kisilerin ugrayabilecegi her türlü zararlardan dolayı şahsım sorumlu tutulamaz.
Çok mu resmi oldu ?
Old 09-17-2014, 11:02
blue_wall blue_wall is offline
Site Üyesi

blue_wall is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Capital1 View Post
Denetim yoksa ve kurumda ahlaki kaygı ve ilahi adalet düşüncesi vs yoksa teorik olarak hepsi yapabilir, bu tip hukkabazlıkları.. Ve yapıyorlar da..

En güzeli gece 24.00 civarı kurumlar spreadleri açtığında ve hafta sonu yüksek lotlu / marjini tehlikeye sokabilecek pozisyon bırakmamak..

USDTRL'de gece vakti spread'ları 100 pipe çıkaran yerli kurum gördüm..

Şimdi suistimale kapı bırakmadan kendim kapatıyorum.. Biraz zarar (potansiyel kardan vs ) yazsa da onların üstüne yatmasından daha iyi.
Şu an söylediğiniz kurumda spradi 160 oluyor akşamları.Dayanmaya çalışanları düşünüyorum allah kolaylık versin.
Old 09-17-2014, 11:10
karahan_'s Avatar
karahan_ karahan_ is offline
Moderatör

karahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of lightkarahan_ is a glorious beacon of light

Bol kazançlar eu da bir direnç denemesi ilave satış açtım 2963 tp açık sl kısa 13 pip.

Karahan_ Sinyalleri için Tıklayın!

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi kapsamında kesinlikle değerlendirilmemelidir tamamen kişisel düşüncelerimin paylaşımıdır!!!
"ŞÜKÜR" nimetin bağıdır!
Old 09-17-2014, 11:14
azizhoca2007's Avatar
azizhoca2007 azizhoca2007 is offline
Moderatör

azizhoca2007 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by karahan_ View Post
Bol kazançlar eu da bir direnç denemesi ilave satış açtım 2963 tp açık sl kısa 13 pip.
Hayırlısı olsun Karahan Hocam, ben de 1.2945'ten 1 lot Buy'dayım şu anda. Bugün çok hızlı değişimler yaşanabilir akşama doğru. 1.2990 olursa yine çıkmayı düşünüyorum.

ForexForumTR Facebook'ta Tıklayın!

Kolay ve Anlaşılır Forex Teknikleri için Tıklayın!

Al-Sat-Tut Tavsiyesi Değildir!
KESİNLİKLE yatırım kararı olarak değerlendirmeyiniz.
Kendi yatırım kararınızı kendiniz veriniz!
Old 09-17-2014, 11:16
Tuncay Kaya
Guest

Quote:

Evliya hocam aslında benzer bir beklenti içerisindeyiz. Ben kanala kadar ivmeli çıkan gu nun kanalı da kiracagini düşünüyorum.Ama işaret ettiğiniz bölge çok önemli. Tepkiyi iyi ölçmek lazım.
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 47 (0 members and 47 guests)

Posting Rules