Thread: Fx24
View Single Post
Old 01-19-2016, 11:34
Culpable Culpable is offline
Banned

Culpable is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Culpable View Post
islem yapamiyacagim dedim ama endekslerin bu denli dusmesine icim elvermedi
piyasayi anlamaya calisiyorum ama anlamakta zorluk cekmeye basladim
malum pazartesi gunu Usa Borsalari kapali ..
sali gunu sanirim Cin verileri var bu veriler de kotu gelecekse hisse satacak kimse bulamazlar
endekslerde hafif de olsa iyimser bir hava olusturulmasini bekliyorum ama her gun tirla geliyor saticilar
benim sahsi dusuncem sali gunu veri kotu gelecek se pazartesi gunu hazir USa da kapali iken endekslere hafifce bir yukari ve euro da kucuk bir salinim olmasi yonunde
veri kotu gelmez ise piyasa rahatlar euro da gene ufakta olsa bir salinim olur
gerisi artik piyasa yapicilarina kalmis

herkez diger ulke para birimlerini satip euro jpy aliyor . diger ulkeler icin durum gittikce kotulesiyor ve piyasa nefes almaz ise agresif mudahaleler gormemiz kacinilmaz olur

normalde ana pozisyonumu kapatmiyacagimi soylemistim %1 in ustunde duzeltme olacagini dusunmezsem diye

grafiklere bakmadim tam detayli pazar aksami bakacagim ama ben %1 e yaklasik bir geri cekilme bekliyorum euroda zaten pozisyonum actigimdan beri yaklasik %0.50 sini geri cekildi ..
eurousd de longlari hedge etmedim direk kapattim ve short actim ekte resimde
eurgbp de toplamta 1.5 lot short var ama 1 lot long bulunduruyorum yani sadece 0.5 lot shortum eurogbp de
eurousd de resimlerde SL seviyeleri girilmis sekilde[ ama SL olmasini beklemem pazartesi sabah 10 da grafiklerin durumuna gore ya Shortlar ile devam ederim yada Shortlari kapatip long a donerim piyasanin durumuna gore ..

Cumleten iyi tatiller

eurousd leri 1.0890 da kapattim

eurogbp shortlari 0.7590 dan kapattim hedge shortlarida kapattim

eurogbp long devam eurousd de ayni sekilde long .
Reply With Quote