Thread: Vob mu Forex mi
View Single Post
Old 07-06-2013, 15:03
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by santiego76 View Post
Arkadaşlar uzun zamandır forex piyasalarına girmek için teknik analiz öğrenîyorum ve iyi bir seviyedeyim denilebilir , forexte demo hesaplarda çok pratik yaptım , yinede forex çok büyük bîr deniz haliyle daha tehlikeli gibi geliyor . Vob"u son 1 ayda duydum ve az çok araştırıyorum . Sizce teknik analiz bilgimle vob "da iş yapabilirmiyim , bide vobda karı yada zararı anlık realize edebiliyor musun yani forex gibi her an karını alabilir yada zararı kabullenebilirmisin yoksa vade sonunu mu beklemek zorundaasın , şimdiden teşekkürler, saygılar
Forexin özgülüğünü vobda borsada bulamazsın yeri gelir adamlar açığa satışı yasaklar yeni yeni uygulamalar getirir yatırımcıyı kafalarına göre engelleyebilirler.Forexte sınırsız özgürlük var ve 24 saat açık piyasa imkanın var.Diğerlerinde belli saat aralıklarına sıkışmış garabet bir sistem söz konusu.
Reply With Quote