View Single Post
Old 03-26-2017, 16:57
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Karaveli View Post
8-10 tane NFA brokers buldum ama karar vermekte zorlanıyorum. Forumda da haklarında tek bir yazı göremedim. Bir kaçına baktım Türkiye üzerinden açılış yapmıyorlar. Almanya ve ABD'de yakın akrabalarım adına halletmeye çalışacağım. Açıktan yazamıyorum kurallar gereği. Yurt dışında yaşayan veya işlem yapan arkadaşlar varsa özelden bana yardımcı olursanız sevinirim. Yoksa her birine para gönder komisyon öde derken çok başım ağrıyacak.
Amerikalılar ordan kaçıyor sen oraya gidiyorsun çok enteresan hedge yasak fifo var kaldıraç düşük bintane trade bozacak düzenlemesi var NFA in.Ayrıca Türklerede hesap açmıyor nerdeyse hepsi.
Reply With Quote