Thread: GCM foreks
View Single Post
Old 04-10-2013, 18:11
nıhat nıhat is offline
Yeni Üye

nıhat is on a distinguished road
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by abrakadabra View Post
geç gördüm ama sorun devam ediyor halen. bu şikayetin sonuçları hakkında bilgi verirmisiniz?eğer sonuç aldıysanız şikayet prosedürü hakkında bilgi istiyorum. gereken verilerin neler olduğu ve ne şekilde ilettiğinizi..gibi..

bu arada bir gcm yetkilisinin yok öyle değil böyle diye itirazı bile yok. hayret.. o kadar vurdum duymazlık yani..
Bu konuyu bende yakından takip ediyorum.Aynı şeyleri bende yaşadım.Çok anormal bir posta bombardımanına tutuldum.(yüksek hacimli işlemdeyken).Hiç birşey düşünmeden robot gibi sadece posta penceresini kapatmaya odaklanmıştım.Ve sonuçta kardayken kapatmaya çalıştığım işlemimi kapatamadım .Üstelik kapatamadığım işlemi neden kapatamadığımı sorduğum bu şirket 'PİYASANIN YOĞUNLUĞUNDAN OLMUŞ'gibi basit bir cevapla geçiştirip inceleyelim dedikten sonra birdaha bu konuyu açmaması ,beni huzursuz etti.Üstelik kardayken ardarda işlemimi kapatma kayıtlarını gördüklerini söylüyorlar.Bu konu hakkında görüşmek için İstanbul'a şirkete gideceğim.Bakalım neler diyecekler.Özelden iletişim kurarsanız beraber hareket etme imkanını değerlendirelim.
Reply With Quote