View Single Post
Old 06-06-2017, 01:57
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by barisson View Post
Benim kafama uzun zamandır takılan bir soru var. MT5 te bulunan 8 saat ve 12 saatlik zaman diliminin bir şekilde MT4'e uyarlanmış hali varmıdır? Ustalardan yardım bekliyorum.
1Hour-1Day-1Week normal trade için, bunların dışında scalping yapılacaksa 1-5 dakika dışındaki zaman dilimleri vakit kaybından öte bir işe yaramaz.Yarar ben kullanıyorum falan diyecek adamada derim ki çıkar real hesap extreni koy fxblue gibi bir siteye de görelim performansını

Bu istediklerini yapan MT4 için Ealar vardı biraz kurcalarsan interneti bulabilirsin.

Last edited by Kemal Yıldırım; 06-06-2017 at 02:00.
Reply With Quote