View Single Post
Old 07-15-2013, 18:21
hikmet1709 hikmet1709 is offline
Yeni Üye

hikmet1709 is on a distinguished road
Default hasangmd üstad

Quote:
Originally Posted by hasangmd View Post
capital hocama katılıyorum hain evlat ÖKKEŞ yinede evlat işte atsan atılmaz satsan satılmaz hergün dayakta yesen en sonunda alt etmeyi düşünürsün. size tavsiyem forexi hangi mantıkla gördüğünüzü düşünüp öyle karar vermeniz. iş olarakmı hobi olarakmı zengin olmak içinmi yoksa her ay küçük küçük gelirim olsunmu . bunların hepsinin ayrı ayrı psikolojileri ve işlem şekilleri sermaye miktarları vardır. çok tecrübeli üstatlarımın dediği gibi gerçek hesaba geçtiğin de ilk yatırdığın para küçük olsun. sebebi şu nasılsa kaybediceksin. ben bunu ilk duyduğumda inanmasamda bi kaç ay sonra parayı katlasam da sonunda kaybettim ve gerçekliğine inandım. burdaki arkadaşların tavsiyelerine kulak ver yeter bilgi kısmı için. ama işin psikolojik boyutu çok başka...
öğrenmek iştediğiniz başka teknik detay ve tavsiyeler olursa özelden yazabilirsiniz. saygılar....
Tabi bir yıl önceki bu yorumunuzu şimdi okudum. Siteye yeni üye oldum. Foreks piyasası hakkında ciddi bir birikim ve deneyiminizin olduğunu düşünüyorum. Ben de o kaybedenlerdenim... Şimdilerde sıklıkla foreks piyasalarında otomatik al-sat yapan programlardan bahsediyorlar. Doğruluğu ve sağlamlığı ne denli iyidir bilmiyorum. Üstad bu konuda bir bilginiz var mı? Ayrıca bu foreks piyasasında gerçekten standart kazanç sağlayan birileri var mı?
Reply With Quote