View Single Post
Old 01-16-2017, 08:19
turktrading turktrading is offline
Yeni Üye

turktrading is on a distinguished road

Kemal hocam öncelikle selamlar forumda yeniyim, forum genelinde verdiğiniz tatmin edici yorumlar için foruma üye oldum, böyle dürüstlük kokan ortamı sağlayan bütün forum ekibine de teşekkürler, saygılar.
Forexi 3 aydır araştırıyorum iş hesap açmaya geldi, yalnız spk kaldıraç olayını sınırlayınca benim bütçem de 500 - 1000 dolar arası olunca 1:50 max 1:25 min kaldıraç imkanlarıyla bizi sınırladı. yabancı kaynaklı ecn-stp çalışan 1:100 kaldıraç kullanabileceğim para çekerken de sıkıntı yaşamayacağım bir aracı kurum önerir misiniz? Dil bilmeden bu adamlarla anlaşma imkanım var mı? forumda okuduğum kadarıyla spk türkçe destek verenlere de yaptırım uygulamış.

Birde burada ki yazınızla alakalı hibrit bir sistemden bahsedilmiş araştırırken denk gelmiştim. abook - bbook diye.
kısacası hem market maker hemde ecn çalışan bir sistem varmış, sistemden sürekli kazananları tespit edip ecn sisteme bağlıyormuş kaybedenleri kendi masasında tutmaya devam ediyormuş. yazınızı 2013 te yazmışsınız belki değişen bir şeyler olmuştur. sizin gibi tecrübeli birinin yorumunu merak ediyorum.
Reply With Quote