Thread: Forex Room 2011
View Single Post
Old 09-10-2011, 18:34
Caddy's Avatar
Caddy Caddy is offline
Üstat

Caddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of lightCaddy is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by emirler View Post
vay caddy yada fokimiz hoş gelmişsin . Görüyorsun meyveli ağacı nasıl taşlıyorlar.Zira burada ki tüm paylaşımlar dışardaki
ağzı salya dolu ne menem canavarların işine gelmiyor. Ama kafalarını her daim koparmak boynumuzun borcudur.Spk sadece üç beş kıl kopardı diye bu saldırıları yapıyorlar, ülke yol geçen hanı gibi şimdi bu salyalı yaratıklar yer altında işlerine devam ediyorlar onları inlerinde bulup boğazlamakda bizlere kalıyor.
Tüm bu saldırıların manası var buraların sesi soluğu kesilecekki onlar kaçabilsinler yerin altına inebilsinler yoksa kuyrukları dışarıda henüz. Ama onlar ellerine verilen prosürdürlere göre hareket ediyorlar ve sürekli nasıl yaparızda açıkları bulur yolmaya devam ederiz arayışındalar ve sanırım yolmanın yollarını yine bulacaklar ve işlerine yine devam edecekler.
Kimlerden mi bahsediyorum kırmızı başlıklı kız ve ninesi gözlüklü hasta kurt.
Aha bundan bahsediyorum.http://www.forumdas.net/masallar/kir...-ozeti-106653/
Öncelikle hoşbulduk...

umarım sağlık sıhhat yerindedir...

Yukarıdaki görüşlerine katılıyorum...

Bende de geçmiş analizler kayıtlı...yeri ve zamanı gelince çıkarıp kullanırız...

Sana alemde sadece kendi sitemde ve burada yazıyorum...

Yanıtlayamadığım sorular olur ise bu foruma link veriyorum ...

kolay gele...

Last edited by Caddy; 09-10-2011 at 18:37.