Thread: zulutrade
View Single Post
Old 06-09-2013, 02:16
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by mehmet yılmaz View Post
işlemcileri, zulunun yaptığı sıralamaya göre seçsem, olmaz mı. örneğin, zulunun yaptığı sıralamada, ilk iki işlemciyi seçsem, olmaz mı. ya da, başka bir sıralama tavsiye edermisin. çok çok fazla işlemci var. bunların arasından seçim yapmak, çok çok zor. zulunun sıralaması sence nasıl. zuluya sordum, sıralamayı 4 saatte bir güncellediklerini, söyledi. ama, ben sıkı takip ediyorum, aynı sıralama, bazen, günlerce hiç değişmiyor. hatta, sanırım, bu sıralamayı, galiba, haftada bir güncelliyorlar. bana öyle geliyor. tabi, bu zulunun sıralaması, ne kadar güvenilir, bilmiyorum. siz ne tavsiye edersiniz. zuluyu, bin dolarlık, gerçek hesapla takip ediyorum. hesap, aaafx de.
Zuluda demodan işlem yapan sinyal yayıncılarını ilk sıradada olsa asla seçmeyin adamlar demo olduğu için terse kalıp hesabı patlatıyorlar yüzlerce çöplük olmuş ilk sıralarda gezmiş adam dolu.Sadece gerçek hesapta işlem yapan ve max drawdownu 500pipten fazla olmayanlardan birşeyler yapılabilir.
Reply With Quote