View Single Post
Old 06-20-2015, 23:51
ahmetk729 ahmetk729 is offline
Yeni Üye

ahmetk729 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by istanbul View Post
arkadaşlar cevap vermeye gerek bulamamakda ne demek oyle olsa sayfalarca yazmazdım değil mi...
şöyle söyliyeyim bu piyasada evet para kazanılıyor ama kolay değil...benim burada yazdıklarımı kimse yazmadı bana yani benim bu kadar seyi açıkca öğrenme fırsatım olmadı yaklaşık 8 yıllık bir birikimi dökmeye çalıştım buraya sizde takdir edin ki anlatması o kadar da kolay değil...şimdi çizgiler hakkında yazdıklarınızı anlıyorum ama burada hissetmekle alakalı bir sey orada pa ya göre ters bir bar bırakır satarsın tersınde alırsın yada m1 de bır baskı görursun satarsın yani bunları kavrayınca zaten para yapıyorsun ama incelemelisiniz ilkten su olursa al su olursa sat değil benim prensiplerde gördüğünüz gibi bir tane indikatör yok o yuzden incelemeye devam edin..bu iş kolay demiyorum öyle olsa herkes para kazanır...sabredenler emek verenler kazanacak sayfalarca yazdım okuyun bakın sabredın emek verın ben gunde 15 saate yakın aradan kac yıl gecmesıne ragmen 15 saate yakın halen ekran basındayım 5 saatı ıslemle gecıyorsa 10 saatı ıncelemeyle sabredıp calısmaya devam edın
Teşekkürler hocam, kesinlikle haklısınız. Anlayabiliyorum sizi, gerçekten kolay değil sabır, disiplin, kavrama, araştırma, sonra tekrar sabır, yine sabır. Ben de bazı girdiğim olumlu poz.larda anlatacak olsam diye düşünüp o an kilitlendiğim oluyor "error mavi ekran" oluyorum kendi kendime bile anlatamıyorum Zaman problemim olmasa bi 15 zorlarsam 18 saatimi ayırmaya razıyım bende: ) Hayırlısı diyelim. Allah sizlerden razı olsun. Bol kazançlar, hayırlı ramazanlar herkese.
Reply With Quote