View Single Post
Old 10-16-2013, 01:20
savarona34 savarona34 is offline
Site Üyesi

savarona34 is on a distinguished road

Pek foruma yazmak hele hele cevap vermek adetim değildir ama konu A1fx olunca dayanamadım... O sl ler tam bir skandal olmuş ama aynı zamanda iyi de olmuş, gerçek yüzleri ortaya çıkmış... Sürekli ecn stp yiz emirleri direkt iletiriz hazinemiz yoktur cümlelerinin de yalan olduğunu kanıtlamışlar... Benim hesabımda stop out olup %25 marjin kalması gerekirken -53 dolarlık bakiyeyle bırakılmıştı... İletişime geçtiğimde de iki gün inceleyip eksi bakiyeyi kapatmakla yetinmişlerdi... hesabımda kalması gereken marjinimin %25 i ise en az 400 küsür dolar olmalıydı... Kimse alınmasın darılmasın ama gördüğüm kadarıyla piyasanın en yalancı ve en dolandırıcı firmalarından biri bu firma... Söyledikleri herşey de yalan... Bunların hazinesi yoksa bende trenim... Bütün önemli data saatlerinde dataları sapıtır, emirler geç açılır, fiyatları yanlıştır sonrada çıkar internet bağlantısından kaynaklanan sorun falan derler... Konuyla alakasız belki ama firmanın sahibi olan holdingi daha önce fark etseydim hesap bile açmazdım... O holdingin borsada kendi hissedarlarını nasıl dolandırdığını çok iyi bilirim... Özetle firmada, sahibi olan holdingde tam anlamıyla dolandırıcıdır... Sayın fxtarzan kusura bakmaz umarım ama kötü diye hesaplarımızı kapattığımız alb bunların yanında yanında sütten çıkmış ak kaşık kalır spreadleri bile bunlardan daha iyi... Sadece o değil çalıştığım diğer kurumlarda da belki binlerce işlem yapmışımdır bir kez olsun sl nin bir mili pips şaştığını görmedim ki zaten mantık olarak şaşamaz... Hele hele 20-30 pips hiç şaşamaz... Sl nin mantığı zaten budur... Bunlar çalmayı bile becerememiş, çalarken yaptıkları hatalarınını size fatura etmiş Sn Rerimed... Ne cevap vereceklerini bende merak ediyorum ama ne cevap verirlerse versinler kimsede alınmasın bozulmasın ama kral çıplak...