FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER)

FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) (https://forexforumtr.com/index.php)
-   Forex Analysis (Fundamental and Technical Analysis) (https://forexforumtr.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Altın fiyatları takibi için mükemmel bir site (https://forexforumtr.com/showthread.php?t=33)

imlemeci 09-29-2011 17:47

Altın fiyatları takibi için mükemmel bir site

Altın fiyatları takibi için mükemmel bir site buldum.
Forumumuzun amacının paylaşım olduğuna inanarak ilk paylaşımımı gerçekleştirmek istiyorum. Sitede gördüğüm bazı özellikleri aktarayım. Birincisi sağ üst köşede dakikada bir güncellenen dolar, euro, imkb, faiz, petrol ve altın ons fiyatları mevcut. Bunun yanında ana sayfada birden fazla veri var. En önemlisi bankaların altın fiyatlarını tek bir sayfada toplamışlar.

www.altinfiyatlari24.com

emirler 09-29-2011 23:04

Quote:

Originally Posted by imlemeci (Post 2444)
Altın fiyatları takibi için mükemmel bir site buldum.
Forumumuzun amacının paylaşım olduğuna inanarak ilk paylaşımımı gerçekleştirmek istiyorum. Sitede gördüğüm bazı özellikleri aktarayım. Birincisi sağ üst köşede dakikada bir güncellenen dolar, euro, imkb, faiz, petrol ve altın ons fiyatları mevcut. Bunun yanında ana sayfada birden fazla veri var. En önemlisi bankaların altın fiyatlarını tek bir sayfada toplamışlar.

www.altinfiyatlari24.com

güzel güzelde inandırıcı fiyatlar değil, 0,2
hatta daha az alış satış arası fark , çok aldatıcı. bilhassa
akbank alış satışını görünce vede kendi bankamınkini görünce
kandırıkcı olduklarını anladım, gerçekde öyle değiller.

imlemeci 09-30-2011 05:56

adamların hakkına giriyorsun fiyatları kendileri belirlemiyor ki bankaların sitelerinden cekiliyor ben bizzat kontrol ediyorum tüm fiyatlar doğru. Ama sen üye girişi yaptığında bankank sana farklı fiyat çekiyorsa bu senin sorunun

borsaci 09-30-2011 17:24

altın fiyatları konusunda en dogru sonuçları giriş yapınca garanti bankas alış satış fiyatları kabul ediyorum, cünkü diğerleri tutmuyor bazen

emirler 10-08-2011 01:04

Quote:

Originally Posted by imlemeci (Post 2498)
adamların hakkına giriyorsun fiyatları kendileri belirlemiyor ki bankaların sitelerinden cekiliyor ben bizzat kontrol ediyorum tüm fiyatlar doğru. Ama sen üye girişi yaptığında bankank sana farklı fiyat çekiyorsa bu senin sorunun

peki bu dediğine okey diyelim, banka sitesinde farklı çok düşük sipreadlerle gösteriyor hesabını açıyorsun birde bakıyorsunolay değişti spreadler hiçde orada gösterildiği gibi değil. oldukca kazık. Şimdi, bu bilgileri bu dediğiniz site bankalardan verileri alarak yayınlıyorsa bir nevi o bankaların reklamını yapmıyormu.gelin gelin burda işte fiyatlar diyor, peki niçin bunların içerde de aynı olup olmadığını kontrol ederekten sayfasına koymayı düşünmüyor, kontrolünü yapsın doğru ise listesine alsın, doğru olmayan birşeyi orada yayınlamak başkaların çeşmesine çanak tutmaktır, ben doğru yanlış yayınlarım mantığı doğru değil. Üstelik içeride başına ne gelirse o senin sorunun mantığıda yanlış.benim başıma geliyorsa seninde başına gelebilir. yaklaşımından yola çıkarak yanlış veri bilgi aktaranlara karşı olmalıyız.
sonuçta o bankalar babamın bankası değil.
Yan i o site bu bilgileri içerden kontrol ederek aktarsaydı olay başka olacaktı.
ben kimsenin hakkını yediğimi düşünmüyorum üstelik birileri benim hakkımı bilerek veya bilmiyerek yiyor yada birilerinin hakkına göz dikiyor.

susler1 04-17-2012 23:23

1 Attachment(s)
[ATTACH]17altın analizi için günlük analiz yukarı yönde kırıldı gibi değerlendirirseniz kazançlı bir gün dilerim2[/ATTACH]

gencguru 05-09-2012 16:25

Siteye baktım, "Altında faza bir hareket yok" diye bir başlıkla karşılaştım. Ocak ayından beri ilk defa 1600'ün altını gören Altın için ne kadar bayat ve güncellenmemiş site. Miyonlarca site içerisinden bir öneri yapıldığı zaman insan değerlendirmeye alıyor ama sonuç saçmalık. Lütfen daha kaliteli paylaşımlarda bulunalım.

iron 06-12-2012 22:46

altında hareket yok mu? ne hareketliymiş o zaman merak ettim:)

forekste sürekli ve güncel kaynak bulması bile zor ki içlerinden bi de doğrusunu vereni bulalım. bu site doğru adres değil belli ki...

var mı başka tavsiyeniz? belki foreks firmalarının siteleri?

All times are GMT +3. The time now is 08:42.