FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 03-24-2017, 17:22
alex4161 alex4161 is offline
Banned

alex4161 is on a distinguished road

Mecbur bekliyorum ama beklemek çok sıkıcı
Old 03-24-2017, 17:28
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Hayırdır otobüs mü bekliyorsunuz tren mi dostlar
Atı alanlar üsküdarı geçti siz hala beklemektesiniz
Old 03-24-2017, 18:18
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

DOLAR/TL baktım yukarı gitmekte ciddi zorlandı alış yerimize göre 300+pipleri gördük realizede ettik bir kısmını ancak 3,6000 kırılırsa sürpriz şekilde hızlı aşağı salma potansiyeli oluşmuş durumda o yüzden yüklü alış düşünen dostlar varsa bence stopu yazdığım yer olarak düşünmeleri iyi olur yoksa terse ciddi kalabilirler.3,6000 kıramazsa ilk hedefi 3,66 olur ordaki dirençte ne yapar oralara gelirse düşünürüz.
Old 03-24-2017, 20:47
Yksl059 Yksl059 is offline
Yeni Üye

Yksl059 is on a distinguished road
Default Yurtdışı aracı kurum

Yurtdisinda hesap açan varsa bana özelden şirket ismi yazabilirmi.para yatırma çekme hesap açılışı nasıl işlemler gerekli gibi.bana bilgi veren olursa sevinirim.herkeze bol kazanç
Old 03-25-2017, 12:59
admin admin is offline
Webmaster

admin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond repute

Değerli site takipçilerimiz

Son dönemde yurtiçinde SPK kaydıyla faliyet gösteren firmaların çıkan tebliğ ardıdan yurtdışında firmalar açarak mevcut müşterilerini buralara aktardıkları herkesin malumudur.Son olarak sitemiz üzerinde firma üyesi olup bu tarz pazarlama mesajlarıyla insanları SPK kayıtlı olan firmalarının yurtdışı ayaklarına aktarmaya yönelik reklam yapmaya çalışanlar tespit edilmiştir bu kişilerin IP numaraları ve tüm erişim kayıt detayları tarafımızdan ilgili mercilere SPK'ya suç duyurusu ve ihbar olarak yapılmaktadır.Sitemiz üzerinden sinsi şekilde bu tarz işler çevirmeyi amaçlayan firma çalışanlarına önemle duyurulur.

Sizleri bu hukuk tanımaz kendi ülke regülasyonunu dolandırmaya çalışan firmalara itibar etmemeniz ve ülke regülasyonunu dolandırmaya kalkanların size neler yapabileceğini düşünmeniz konusunda ikaz ediyoruz.
Old 03-25-2017, 15:28
kemalzafer kemalzafer is offline
Site Üyesi

kemalzafer is on a distinguished road

Old 03-25-2017, 15:33
kemalzafer kemalzafer is offline
Site Üyesi

kemalzafer is on a distinguished road

TERSOMUZBAŞOMUZ FORMASYONU.BOYUN ÇİZGİSİNİ KIRMASINI BEKLEMEK DAHA DOĞRU
Old 03-26-2017, 22:23
zuma zuma is offline
Yeni Üye

zuma is on a distinguished road

evet spk huzur vermiyor ben ilk işlemleri yaptım paramı çektim karla şükür bekliyorum şimdi,belirsizlik insanı rahatsız ediyor. bu devirde site engellemek fln bunlar ilerde güleceğimiz şeyler...
Old 03-27-2017, 09:37
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

EURUSD baktım 1,0830 kritik seviyesini haftasonu gapli açılışıyla kırmış.Bu seviye üstünde kaldığı sürece ana resimde kısa orta vadede 1,13XX hedefe girecek bir trend oluşturma potansiyeli var.Terste kalmışlar yada kalacaklar ona göre döner dönüyor az sonra biraz sonra diye yüklenirlerse iyi olmaz.
USDTRY içinde geçen hafta yazdım yine söylüyorum yüksek hacimle longlayanlar 3,60 stop gibi düşünmeli yoksa teknik açıdan burayı kırdığı anda 1-2 gün içinde küt diye 3,55 ve biraz altını görmesi çok zor olmaz.
Old 03-27-2017, 11:06
kisacafb kisacafb is offline
Site Üyesi

kisacafb is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
EURUSD baktım 1,0830 kritik seviyesini haftasonu gapli açılışıyla kırmış.Bu seviye üstünde kaldığı sürece ana resimde kısa orta vadede 1,13XX hedefe girecek bir trend oluşturma potansiyeli var.Terste kalmışlar yada kalacaklar ona göre döner dönüyor az sonra biraz sonra diye yüklenirlerse iyi olmaz.
USDTRY içinde geçen hafta yazdım yine söylüyorum yüksek hacimle longlayanlar 3,60 stop gibi düşünmeli yoksa teknik açıdan burayı kırdığı anda 1-2 gün içinde küt diye 3,55 ve biraz altını görmesi çok zor olmaz.
Allah razı olsun, sağolun hocam.
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)

Thread Tools

Posting Rules