FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 12-07-2016, 21:50
babangida babangida is offline
Site Üyesi

babangida is on a distinguished road
Default Euro/usd

1.33 den sell verip 1 yil bekleyip zamaninda 1.19 cikmistim euro/usd esitlenmesine tek engel almanya bu yil almanyada seçim var ve bu sűreçte cok zayif euro beklemiyorum ama brexit ve diger sorunlardan dolayi guclu bir euro da beklemiyorum. Euro veren almanya euro dudugunu calacakta almanyadir almanya secim sonrasi 0.80 olabilir 1.20 ama suna eminim....usd dolar 2 yil guclu kalir
Old 12-08-2016, 10:14
Ozdenn Ozdenn is offline
Banned

Ozdenn is on a distinguished road

Melike paylaşımınız için teşekkür ederim.
Old 12-08-2016, 16:47
metallurgist metallurgist is offline
Moderatör

metallurgist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by metallurgist View Post
Şaka gibisin forex
Quote:
1.0520 kaç gündür 1.0780 1.08 üzeri bekliyoruz maliyete aldığım anda gidip stopu bulup hedefine koşuyor
gerçekten şaka gibisin.

neyseki geçen ettiğim yüklü zararı bugünki hedeflerin nokta atışı gerçekleşmesi ile çıkarttım. hemde platforma bile bakmıyordum iş güçle uğraşırken
Old 12-08-2016, 16:49
Moderatör

1,0523 yolcusuna benziyorsun eu. orayı bu sene kırabilecekmisin bakalım eu faize ellemedi. sıra usa da ellemezse kıramazsın gibi geliyor
Old 12-08-2016, 17:56
uzun vade uzun vade is offline
Site Üyesi

uzun vade is on a distinguished road
Talking

Quote:
gerçekten şaka gibisin.

neyseki geçen ettiğim yüklü zararı bugünki hedeflerin nokta atışı gerçekleşmesi ile çıkarttım. hemde platforma bile bakmıyordum iş güçle uğraşırken
anatrende ters yönde işlem açma. küçük lotlarla işlem aç. stopu çok çok geniş tut. kazanırsın. ben eurusd den eşşek yüküyle para kazanıyorum. darısı kaybedenlerin başına.
Old 12-08-2016, 18:03
Site Üyesi

Talking

eurusd de alıcıları fena biçtiler bugün. anatrende ters işlemde fazla ısrarcı olmamak gerekiyor. hatta asla anatrende ters yönde işlem açmamak en doğrusu. yaşasın eurusd sell pozlar.
Old 12-08-2016, 19:18
Site Üyesi

Talking

Quote:
Originally Posted by hakan79 View Post
hocam teknik olarak ne kullandığın yada nasıl analiz yaptığın değilde sen o bekleme sabrını nasıl gösteriyorsun günde ortalama 40-50 işlem açıp kapatıyorum sabredemiyorum kar yada zarar kapatıyorum nasıl bekleyebiliyorsun inan çok merak ediyorum. beklemek istedğim zaman ekranı kapatıp bilgisayarın başından ayrılıyorum bu seferde cep telefonundan bakmassam duramıyorum eu lar duruyor mu hala
forekste ve diğer piyasalarda sabır önemli bende sabretmeyi öğrenmeye çalışıyorum.
eurusd selleri 1.0751 den kapayıp eurusd buy poza geçmiştim. eurusd buy pozları bugün 84 pip karla 1.0835 ten kapayıp 1.0835 ten 1.10 lot eurusd sell poz açtım bugün ayrıca 1174 ten 0.05 altın sell poz açtım. eurusd de ilk tp noktam 1.0030 altın için tp noktam ise 999
Old 12-08-2016, 19:24
elegant elegant is offline
Site Üyesi

elegant is on a distinguished road
Default dax

hayırlı akşamlar
dax yükselişe devam eder mi? İlk direnç noktası neresi olabilir?
Old 12-08-2016, 20:25
Moderatör

Quote:
Originally Posted by uzun vade View Post
anatrende ters yönde işlem açma. küçük lotlarla işlem aç. stopu çok çok geniş tut. kazanırsın. ben eurusd den eşşek yüküyle para kazanıyorum. darısı kaybedenlerin başına.
Madem okadar çok güveniyordun neden kapattın daha dü satışları.
Old 12-08-2016, 20:38
Site Üyesi

Talking

Quote:
Madem okadar çok güveniyordun neden kapattın daha dü satışları.
aslında eurusd 1.1365 e çıksada benim eurusd sellerin marjini dayanıyordu ama eurusd 1.15 lere çıkabilir korkusu sardı hafta başında ama sonradan baktım gbpusd gold usdtry usdjpy eurusd nin 1.0850 leri aşacağını desteklemiyor. ama ben eurusd selleri kapatmazdım eurusd nin 1.0850 leri aşamayacağını baştan bilseydim. ama ben eurusd selleri buya geçtikten sonra anladım aşamayacağını. iyikide bozmuşum eurusd selleri hem eurusd buylardan para kazandım hemde 1.0751 den kapattığım eurusd selleri 1.0835 ten fazlasıyla açtım. çift yönlü kazanç sağlamış oldum. dahada ellemem eurusd sellere 1.0030 a kadar.
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 22 (0 members and 22 guests)

Posting Rules