FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 12-02-2015, 16:20
melike melike is offline
Site Üyesi

melike is on a distinguished road

brent bende 44.00-44.01 olduğu zaman 1 pip 44 ten 45 e çıktığı zaman 100 pip ona göre hacim ve stop ayarlaması yapıyorum zaten o pozisyon stop oldu
Old 12-02-2015, 18:34
hakan79 hakan79 is offline
Yeni Üye

hakan79 is on a distinguished road

brent de alev topu gibi insan elinde tutmaya korkuyor
Old 12-02-2015, 18:50
Harmanli Harmanli is offline
Yeni Üye

Harmanli is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by melike View Post
brent bende 44.00-44.01 olduğu zaman 1 pip 44 ten 45 e çıktığı zaman 100 pip ona göre hacim ve stop ayarlaması yapıyorum zaten o pozisyon stop oldu
petrol petrol dediniz 40,40 wtı alıyorum.hayırlısıyla.
Old 12-02-2015, 19:32
YILMAZ YILMAZ is offline
Banned

YILMAZ is on a distinguished road

Altında cok düştü wit 39 lar konusuluyor bakam yellen ne diyor da gbpusd bugün cok deger kaybetti az laım yaptım bakam
Old 12-02-2015, 20:23
demir33 demir33 is offline
Yeni Üye

demir33 is on a distinguished road

yelen teyze Ekim'den beri gelen verilerin Fed beklentileriyle uyumlu olduğunu söyledi. Ilımlı büyümenin devam ettiğine dikkat çeken Başkan ekonominin gelecek birkaç yılda büyümeye devam edeceğini, istihdamın artacağını ve enflasyonun da %2 hedefine yükseleceğini yurtdışı kaynaklı aşağı yönlü risklerin azaldığını ifade etti. Yellen Çin'deki yavaşlamanın sınırlı ve kademeli olacağını Faiz politikasında ekonomik verilere bağlı bir yol izleyeceklerini kaydeden Yellen faiz artışının ertelenmesinin ekonomide risklere neden olacağını söyledi yani kısaca faiz artışını destekler nitelikte konuşmasına rağmen dolar endexsi değer kaybediyor buna nasıl iş bu durumu açıklayabilecek arkadaşlar varmı
Old 12-02-2015, 21:11
hakan79 hakan79 is offline
Yeni Üye

hakan79 is on a distinguished road

kaşıkla alıp biriktiriyoruz bir terste kalıyoruz kepçeyle aldığımızı veriyor üstüne cepten ekliyoruz ne petrolmüş arkadaş.
Old 12-02-2015, 21:19
uzun vade uzun vade is offline
Site Üyesi

uzun vade is on a distinguished road
Talking

eurusd altın ve petrol de her yükseliş satış fırsatıdır.
Old 12-02-2015, 21:52
papillomv papillomv is offline
Yeni Üye

papillomv is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by demir33 View Post
yelen teyze Ekim'den beri gelen verilerin Fed beklentileriyle uyumlu olduğunu söyledi. Ilımlı büyümenin devam ettiğine dikkat çeken Başkan ekonominin gelecek birkaç yılda büyümeye devam edeceğini, istihdamın artacağını ve enflasyonun da %2 hedefine yükseleceğini yurtdışı kaynaklı aşağı yönlü risklerin azaldığını ifade etti. Yellen Çin'deki yavaşlamanın sınırlı ve kademeli olacağını Faiz politikasında ekonomik verilere bağlı bir yol izleyeceklerini kaydeden Yellen faiz artışının ertelenmesinin ekonomide risklere neden olacağını söyledi yani kısaca faiz artışını destekler nitelikte konuşmasına rağmen dolar endexsi değer kaybediyor buna nasıl iş bu durumu açıklayabilecek arkadaşlar varmı
size katılıyorum ve bende merak ediyorum
Old 12-02-2015, 22:26
Culpable Culpable is offline
Banned

Culpable is on a distinguished road

Eurousd yeni 1.0640 da pasif sell emirleri yazdim 25 pips ile ters emire donsucek sekilde tercih onun artik

Old 12-02-2015, 22:33
efe's Avatar
efe efe is offline
Site Üyesi

efe is on a distinguished road

Quote:
Yarın büyük gün! Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi bin önceki faiz toplantısı sonrası yaptığı basın toplantısında piyasaya müjdelediği yeni parasal gevşeme hamlelerini nihayet açıklayacak. Depozit faizde indirim, parasal gevşeme programının uzatılması ve/veya arttırılması beklentisi… Hepsinin gerçekleşmesi ya da hiçbirinin gerçekleşmemesi ihtimali… Kısaca yarın büyük gün. Ne karar çıkarsa çıksın EUR paritelerinde büyük hareket olacak. Cuma günkü ABD Tarım Dışı İstihdam verisi ise piyasaları yerinden oynatacak. Ayrıntılar saniye saniye ...... üzerinden takip edebilirsiniz.

Bu hareketlerin getireceği fırsatları sadece izlemeyeyim, içinde de olayım diyorsanız şimdi hesabınızı fonlayarak marjin seviyenizi yükseltmenizin tam zamanı. Aşağıdaki banka hesaplarından fonlamanızı yapabilirsiniz;

Currently Active Users Viewing This Thread: 28 (0 members and 28 guests)

Posting Rules