FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI)
     ANA SAYFA       Ekonomik Takvim       Foreks Haberleri        Brokerlar     Yazarlar       Hakkımızda      VIP Giriş      Foreks TV
Go Back   FOREKS FORUM TR (UCRETSIZ FOREKS BILGI PAYLASIM MERKEZI) > Foreks Odası
Foreks Odası Bu bölümde gün içindeki gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunacağız.

Seçenekler
Alt 11 January 2017, 19:33
uzun vade uzun vade isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

uzun vade is on a distinguished road
Talking

Alıntı:
melike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benide kendinize benzettiniz derken biz gayet mutluyuz olan sana oluyor hedeflerimizde değişiklik yok aynen bu hızla devam ederiz gibi duruyor
eurusd sell pozları az bir zararla 1.0532 den hepsini kapattım. ayrıca 1.0532 den 2.1 lot eurusd buy poz açtım. bende de sorun yok. tp noktam 1.0784 yaşasın eurusd buy pozlar hah hah ha. 1.0784 ten eurusd buy pozları kapatıp yüklü eurusd sell pozlar açacağım. sl seviyesini 1.1476 yapacağım açacağım sell pozlar için.
Alt 11 January 2017, 20:40
elegant elegant isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

elegant is on a distinguished road
Standart Uzun vade

Alıntı:
uzun vade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eurusd sell pozları az bir zararla 1.0532 den hepsini kapattım. ayrıca 1.0532 den 2.1 lot eurusd buy poz açtım. bende de sorun yok. tp noktam 1.0784 yaşasın eurusd buy pozlar hah hah ha. 1.0784 ten eurusd buy pozları kapatıp yüklü eurusd sell pozlar açacağım. sl seviyesini 1.1476 yapacağım açacağım sell pozlar için.
hocam saat:18:29'da "benide kendinize benzettiniz anatrende ters yönde işlem açtım eşşek yükü para kaybettim. neyseki sabah 1.0552 den eurusd buy pozları manuel kapayıp 1.0552 den 1 lot eurusd sell poz açmıştım. ayrıca 1.0508 den 1.3 lot eurusd sell poz açmıştım. zararın yarısını kurtardık. şu an 2.30 lot eşşek yükü eurusd sell poz taşıyorum. büyük kısmını 1.0189 dan tp lemeyi düşünüyorum. daha sonraki tp seviyem 0.9549 yaşasın eurusd sell pozlar." bunu yazıyorsunuz.

Bu şekilde işlemleriniz paylaşmanızın bence bir manası yok uzun vade beklentilerinizi yazmanızın tabiki faydası olabilir, ama bu şekilde sizin yorumunuza göre işlem açan birisi sıkıntı yaşayabilir, en azından işlemlerinizi kapatıp terse işlem açtığınız zaman yazsanız size göre işlem yapanlar da terste kalmaz diye düşünüyorum.
Alt 11 January 2017, 20:45
melike melike isimli Üye şuanda  online konumundadır
Site Üyesi

melike is on a distinguished road

Alıntı:
elegant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam saat:18:29'da "benide kendinize benzettiniz anatrende ters yönde işlem açtım eşşek yükü para kaybettim. neyseki sabah 1.0552 den eurusd buy pozları manuel kapayıp 1.0552 den 1 lot eurusd sell poz açmıştım. ayrıca 1.0508 den 1.3 lot eurusd sell poz açmıştım. zararın yarısını kurtardık. şu an 2.30 lot eşşek yükü eurusd sell poz taşıyorum. büyük kısmını 1.0189 dan tp lemeyi düşünüyorum. daha sonraki tp seviyem 0.9549 yaşasın eurusd sell pozlar." bunu yazıyorsunuz.

Bu şekilde işlemleriniz paylaşmanızın bence bir manası yok uzun vade beklentilerinizi yazmanızın tabiki faydası olabilir, ama bu şekilde sizin yorumunuza göre işlem açan birisi sıkıntı yaşayabilir, en azından işlemlerinizi kapatıp terse işlem açtığınız zaman yazsanız size göre işlem yapanlar da terste kalmaz diye düşünüyorum.
yaşamaz merak etme fiyatlar geçtikten sonra yazıyor işlemleri gerçek değil daha öncede yazmıştım lotlarla para birbirini tutmuyor ayrıca bu kadar yüksek lotlari bu kadar rahat döndüremez neyse herkes kendinden sorumludur
Alt 11 January 2017, 20:57
uzun vade uzun vade isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

uzun vade is on a distinguished road
Talking

çok haklısınız. zamanında yazmam gerekirdi.
Alt 11 January 2017, 23:13
korayucan korayucan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

korayucan is on a distinguished road

Günü bence yine iyi kapattım ya.
Alt 12 January 2017, 09:38
mozzbily mozzbily isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Üyesi

mozzbily is on a distinguished road

senaryo işliyor, 1.07 civarı zorlanabilir. zorlanır geri dönüp 1.0620 civarını destek yaparsa yukarıda bulunan dirençlere doğru hareket olası..
yatırım tavsiyesi değildir.
Alt 12 January 2017, 09:52
Site Üyesi

bundan önce grafiklerle anlatmaya çalıştım bundan sonra eurusd altin buy usdtry usdjpy sat bir tek dolarda sıkıntı yaşadım ama ondada son 161.8 fibosu sayesinde tepeyi buldum sayılır bundan sonrasına biraz zaman geçsin bakarız en önemlisi büyük aşkım petrol buy buy buy
Alt 12 January 2017, 10:19
nostalji nostalji isimli Üye şuanda  online konumundadır
Site Üyesi

nostalji is on a distinguished road

Alıntı:
melike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bundan önce grafiklerle anlatmaya çalıştım bundan sonra eurusd altin buy usdtry usdjpy sat bir tek dolarda sıkıntı yaşadım ama ondada son 161.8 fibosu sayesinde tepeyi buldum sayılır bundan sonrasına biraz zaman geçsin bakarız en önemlisi büyük aşkım petrol buy buy buy
Petrol konusunda hemfikiriz. . Hala 55.00 te ısrarlıyım. Altın da 1190 olduğu gibi. Ama 1200 ü aştık..
Alt 12 January 2017, 11:32
Site Üyesi

Alıntı:
nostalji Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Petrol konusunda hemfikiriz. . Hala 55.00 te ısrarlıyım. Altın da 1190 olduğu gibi. Ama 1200 ü aştık..
Daha önceki grafiklere bakarsanız ben altına şimdi alınır demiyorum onu zamanında dedim 1216 ilk hedefti sonra 1250 ler kabaca bunu yazmışken birde yen grafiği atam

Alt 12 January 2017, 11:50
Site Üyesi

http://www.forexforumtr.com/showthre...576#post183576

konu başlığı açtım analizleri oraya atacam bundan sonra eski analizleri toplayabildiğim kadar topladım bundan sonra yenilerini ekleyecem hem daha derli toplu olur aradığımda bulurum

Konuyu Toplam 41 Üye okuyor. (12 Kayıtlı üye ve 29 Misafir)
check038, kemalzafer, kuzeyli, drromeo, battusay, nostalji, babangida, mimar74, Kont314, klasprof, alew, Kuleli
Seçenekler