FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
View Poll Results: Tuncay Kaya Üstadın Foreks TV'deki"Günün Analizi" programının yayın saati kaç olsun?
10:00-12:00 arasında bir saatte 8 6.90%
12:00-14:00 arasında bir saatte 9 7.76%
14:00-16:00 arasında bir saatte 1 0.86%
16:00-18:00 arasında bir saatte 3 2.59%
18:00-20:00 arasında bir saatte 11 9.48%
20:00-22:00 arasında bir saatte 84 72.41%
Voters: 116. You may not vote on this poll

Closed Thread

Thread Tools
Old 09-18-2014, 16:34
admin admin is offline
Webmaster

admin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond reputeadmin has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by ilyas View Post
Sen yaptigin islemlerde ne kadar iddiali isen baskalarininda o kadar iddiali olmaya hakki vardir. Moderatorsun diye herkesi azarlayip ozgur dusuncelerini burada belrtmesine izin vermezsen forum sitesi yonetmenin ne anlami kalir?
Forumda haddini bilmeyen ukalaca konuşanlara müsade edilmeyecektir.Hiçbir hayrınız olmaz ama bütün gününü buraya emek vererek harcayan kişilere uslupsuzca sataşırsınız?Yok kardeşim öyle yağma.Buyrun başka kapıya...
Old 09-18-2014, 16:44
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by admin View Post
Forumda haddini bilmeyen ukalaca konuşanlara müsade edilmeyecektir.Hiçbir hayrınız olmaz ama bütün gününü buraya emek vererek harcayan kişilere uslupsuzca sataşırsınız?Yok kardeşim öyle yağma.Buyrun başka kapıya...
Bülentçim yıllar oldu adminsin seni ilk defa bu kadar kızgın görüyorum.İlk defa direk muhatap alıp yazmışsın.Bu kadar kızdığına göre bu işte bir sıkıntı var demektir.Bununla ilgili bende birkaç kelam edeyim.

Sevgili dostlar şu forumda yıllardır karşılıksız paylaşımlar yapılıyor dünyada hiçbir yerde olmayan görülmeyen çalışmalar forumumuzda var.Vip panelimiz var canlı chartlarımız var şimdi tv yayınıda ekledik ve bunların hiçbiri ücretlide değil hepsi ortak hareket ve forex trader sendikası düşüncemize el veren kardeşlerimize sunuluyor.Bu birliğe katılmayanlarada ardımızdan sövenlerede dünyadaki en aktif forex odasını üyeliksiz izlemelerini sağlıyoruz.Bu çalışmalara el veren yazılarıyla varlığıyla düzenli katkı yapan üstatlarımıza moderatör kardeşlerimize yapılacak saygısızlıklarıda asla kabul edemeyiz.Kavgasız hakaretsiz ve kişisel polemiklere girilmeden çok sıkı bir denetim içinde nezih bir ortamda piyasayla ilgili tüm görüşler burada paylaşılıyor ve çokça kişi bu bilgiler sayesinde para kazanıyor hatta bataktan çıkıyor.Bende bu sektördeki en eskilerden bir büyüğünüz olarak diyorumki bu çalışmalara emek veren kadeşlerimize karşı nankörlük ve saygısızlık edilmesin lütfen.

Last edited by Kemal Yıldırım; 09-18-2014 at 16:52.
Old 09-18-2014, 17:03
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Bülentçim yıllar oldu adminsin seni ilk defa bu kadar kızgın görüyorum.İlk defa direk muhatap alıp yazmışsın.Bu kadar kızdığına göre bu işte bir sıkıntı var demektir.Bununla ilgili bende birkaç kelam edeyim.

Sevgili dostlar şu forumda yıllardır karşılıksız paylaşımlar yapılıyor dünyada hiçbir yerde olmayan görülmeyen çalışmalar forumumuzda var.Vip panelimiz var canlı chartlarımız var şimdi tv yayınıda ekledik ve bunların hiçbiri ücretlide değil hepsi ortak hareket ve forex trader sendikası düşüncemize el veren kardeşlerimize sunuluyor.Bu birliğe katılmayanlarada ardımızdan sövenlerede dünyadaki en aktif forex odasını üyeliksiz izlemelerini sağlıyoruz.Bu çalışmalara el veren yazılarıyla varlığıyla düzenli katkı yapan üstatlarımıza moderatör kardeşlerimize yapılacak saygısızlıklarıda asla kabul edemeyiz.Kavgasız hakaretsiz ve kişisel polemiklere girilmeden çok sıkı bir denetim içinde nezih bir ortamda piyasayla ilgili tüm görüşler burada paylaşılıyor ve çokça kişi bu bilgiler sayesinde para kazanıyor hatta bataktan çıkıyor.Bende bu sektördeki en eskilerden bir büyüğünüz olarak diyorumki bu çalışmalara emek veren kadeşlerimize karşı nankörlük ve saygısızlık edilmesin lütfen.
Bende ilk şahit oldum...
oldu olacak birde emtia yorumu alsak fena olmaz adminden
Old 09-18-2014, 17:05
check038's Avatar
check038 check038 is offline
Moderatör

check038 is on a distinguished road

Foreks dünyasında önemli olan oyunun içinde kalabilmektir...
Yatırım Tavsiyesi Kapsamında Değildir.©2012

Old 09-18-2014, 17:07
Tuncay Kaya
Guest

Quote:
Originally Posted by admin View Post
Hocam ağzına sağlık. Ben bile artık ne zamana kadar dayanacagini merak etmiştim.
Old 09-18-2014, 17:10
asmpnr asmpnr is offline
Site Üyesi

asmpnr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by kaya54 View Post

seçimler aynı, referandum sonuçları hayır olura 1,67- 1,70 gündemde olacak...
Old 09-18-2014, 17:25
blue_wall blue_wall is offline
Site Üyesi

blue_wall is on a distinguished road

Arkadaşlar petrolde gerekli düşüş oldu.Bundan sonrası yön yukarıya ilk hedef 95.23 sonra 95.88 son düşüş tamamen alım fırsatı bence.Yarın akşam relover'a kadar baya bir yukarı gider diye düşünüyorum.
Old 09-18-2014, 17:35
blue_wall blue_wall is offline
Site Üyesi

blue_wall is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by blue_wall View Post
Arkadaşlar petrolde gerekli düşüş oldu.Bundan sonrası yön yukarıya ilk hedef 95.23 sonra 95.88 son düşüş tamamen alım fırsatı bence.Yarın akşam relover'a kadar baya bir yukarı gider diye düşünüyorum.
Ben şöyle düşünüyorum.Bana katılan olur mu bilmem.Bir erken kalkan amerikanlar var saat 3 civarı piyasayı hareketlendiriyorlar.(Büyük ihtimal çalışanlar.) Sonra patronlar geç gelir ya akşam 6:00'a doğru patronlar geliyor.O zaman paralar büyüyor işlemlerde piyasada ne eu kalıyor ne sarı kız nede diğeri.Saat 18:00'da hareket bazen veri açıklandığında bile olmuyor
Old 09-18-2014, 17:39
check038's Avatar
check038 check038 is offline
Moderatör

check038 is on a distinguished road

Altın Nazlanmayı Kesti
Yatırım Tavsiyesi Kapsamında Değildir.©2012

Old 09-18-2014, 17:44
ahmetkilicc ahmetkilicc is offline
Site Üyesi

ahmetkilicc is on a distinguished road

GBP/USD PARİTESİNE HAFTALIK GRAFİKTEN BAKALIM

BİR DE GÜNLÜKTEN BAKALIM. KANALLAR ŞUNU SÖYLUYOR SANKİ, MUHTEŞEM BİR SATIŞ YERİNDEYİM. BOLLINGER BANDININ ORTA NOKTASI DA BU GÖRÜŞE DESTEK OLUYOR.

Currently Active Users Viewing This Thread: 19 (0 members and 19 guests)

Posting Rules