FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 10-30-2012, 14:37
serdarsefer serdarsefer is offline
Banned

serdarsefer is on a distinguished road
Default Foreks yardima ihtiyacim var!

Merhaba. Paranın değerinin göreceli olarak değişmesini tahmin ederek para kazanmanın mümkün olduğu foreks sistemine çalışıyorum kısa süredir. Olay rakamlar olunca, bir de üzerine tahmin ve olasılık eklenince epey hesaplama yapmak gerekiyor. Deneyimli foreks kullanıcıları gününün büyük bölümünü tahmin yapmaya harcıyor. Hiçbiri de şikayetçi değil durumundan. Çünkü hesaplanacak çok olasılık var. Hesaplamalar iyi, güzel de yeni bir foreks kullanıcısı olduğum için aklımda cevaplanmayı bekleyen pek çok soru var. Forekse başlarken takılacağımı düşüneceğim hiçbir konuya takılmadım da şu firma seçimi beni benden aldı. Hangisi için tamam budur desem olumsuz bi yorum beni korkuttu. Aradım taradım, şu üçüne karar verdim. Bunlardan hangisini seçeyim? Şimenkul, alpari ve integral. Şikayet etmemenin mümkün olmadığı bir firma arasaydım da aynı listeyi çıkarır mıydım bilmiyorum. Bu tarz konularda zaten deneyimim az olduğu için her türlü yanlış yönlendirmeye açığım sanırım. En korktuğum şey ilerde yanlış tercihleri yaptığım için elimde tercih kalmaması olur. Bu kadar zor seçmemin başka bir açıklaması yok. Bu yüzden önerileriniz benim için değerli, lütfen paylaşmaktan çekinmeyin.
Reply With Quote
Old 10-30-2012, 19:53
roadrunner's Avatar
roadrunner roadrunner is offline
Site Üyesi

roadrunner is on a distinguished road

Alpari her yönden pozitif bir firmadır (alpari rusya), türkiye ofisini kapamasına rağmen halen türkçe hizmet veriyor müşteri hizmeti , myalpari ye girdiginiz zamanda türkçe içerigi halen duruyor . MT4 ekranına gelirsek donma sapıtma nerdeyse hiç yaşamadım haklarını yemeyeyim bu kurumun tek sorunu türkiyede bir bankayla çalısmıyor olması zaten en büyük sorunda malesef bu , para yatırıp çekerken ciddi komisyonlar ödüyorsunuz . O yüzden alpariyi tavsiye etmem en azından türk bankalarından biriyle çalışana kadar , ama ben binlerce dolar yatıracagım 50-60 dolar komisyonun lafı olmaz dersen sen bilirsin.Diger kurumlarla ilgili bir deneyimim olmadı o yüzden birşey diyemem..
Reply With Quote
Old 12-12-2012, 21:07
sawy469 sawy469 is offline
Site Üyesi

sawy469 is on a distinguished road

Selam, ben de oldukca yeniyim ve GCM Forex ile su an calisiyorum. Bu konuda fikrinizi söyleyebilir misiniz lütfen.Bu arada ben Almanya`da yasiyorum, ama Türkiye ile hep baglantim olsun diye böyle bir yol sectim. Alpari Almanya ile de calisabilirim aslinda. Bu konuda yardimci olabilirseniz cok sevinirim.
Reply With Quote
Old 12-13-2012, 17:51
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by roadrunner View Post
Alpari her yönden pozitif bir firmadır (alpari rusya), türkiye ofisini kapamasına rağmen halen türkçe hizmet veriyor müşteri hizmeti , myalpari ye girdiginiz zamanda türkçe içerigi halen duruyor . MT4 ekranına gelirsek donma sapıtma nerdeyse hiç yaşamadım haklarını yemeyeyim bu kurumun tek sorunu türkiyede bir bankayla çalısmıyor olması zaten en büyük sorunda malesef bu , para yatırıp çekerken ciddi komisyonlar ödüyorsunuz . O yüzden alpariyi tavsiye etmem en azından türk bankalarından biriyle çalışana kadar , ama ben binlerce dolar yatıracagım 50-60 dolar komisyonun lafı olmaz dersen sen bilirsin.Diger kurumlarla ilgili bir deneyimim olmadı o yüzden birşey diyemem..
Bu yazının tarafsız olması mümkün değil hele alpari rusya için yazılmışsa Market makerın dikalasıdır çok sıkıntı yaşayan arkadaşımız oldu.
Reply With Quote
Old 12-13-2012, 17:54
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by sawy469 View Post
Selam, ben de oldukca yeniyim ve GCM Forex ile su an calisiyorum. Bu konuda fikrinizi söyleyebilir misiniz lütfen.Bu arada ben Almanya`da yasiyorum, ama Türkiye ile hep baglantim olsun diye böyle bir yol sectim. Alpari Almanya ile de calisabilirim aslinda. Bu konuda yardimci olabilirseniz cok sevinirim.
Türkiyede forex market maker olarak lisanslı sizin kar firmanın zararı oluyor madem yurtdışındasınız adam gibi bir ECN firmayla çalışsanız daha iyi olur.Sorduğunuz firmayla ilgili chess üstadın reel hesap deneyimi mevcut detayları kendisi yazar belki.O yazana kadar biz bir yorum yapmayalım.
Reply With Quote
Old 12-13-2012, 18:30
yucel yucel is offline
Site Üyesi

yucel is on a distinguished road

Merhabalar,

PhillipCapital Menkul Değerler A.Ş'de Forex Dealer olarak görev almaktayım. Konu başlığımızdan veya buradan piyasa veya şirketimizle ilgili sormak istediklerinizi müsadenizle cevaplamak isterim.

Saygılarımla.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Posting Rules