FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 12-28-2018, 13:02
metallurgist metallurgist is offline
Moderatör

metallurgist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by metallurgist View Post
Hayırlı cumalar. Arkadaşlar

1.1455 ten eu aldım 1.1440 stoplu bakalım 4 saat boyunca stoplanmazsak açık tutacağım hedef 1.1502
Herzamanki gibi önce stop sonra hedef
Old 12-28-2018, 14:03
milyoner's Avatar
milyoner milyoner is offline
Moderatör

milyoner is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by milyoner View Post

hala beklentim yukarı

hala destekliyorum analizimi.
Old 12-29-2018, 15:51
check038's Avatar
check038 check038 is offline
Moderatör

check038 is on a distinguished road

Quote:
hala destekliyorum analizimi.
Hocam 1.2x rakamlar ile sizinle mutabıkım sadece 1.15x üzerinde kırlım gerçekleşir ise o zaman her türlü 1.2x rakamlara gelir. Zaten son zamanlarda 1.15 yakın seyrettiği için sürekli ALIŞ yönlü işlem açmaya çalışıyorum.

Sabırla Beklemeye devam .................
Yatırım Tavsiyesi Kapsamında Değildir.©2012

Old 12-29-2018, 18:33
emirler's Avatar
emirler emirler is offline
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

Quote:
yok bee kardeşim daha okadar olamadık bu ew sayımları bitirdi beni. Sabah hanım kalkmış hakan rüyanda. 1 2 3 4 5 a b c diye sayıklıyordun diyo. O an Anladım ki biz bitmişiz
üstat çok güldürdün beni. Ben sayımı bıraktım artık. Ama bıraktım demekle olmuyor, bir grafiğe baktın mı göz beyin yine sayıma geçiyor.
Bu arada sayımların çok isabetli gördüğüm kadarıyla, hisse senedinde deniyormusun EW sayımlarını?
Old 12-29-2018, 18:46
emirler's Avatar
Üstat

emirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond reputeemirler has a reputation beyond repute

Quote:
İsim değişikliği yapa biliyormuyuz. Milyoneri. Triliyoner olarak değiştirmek istiyorum da : İşin espisiri tabi. İsim değişikliği yapa bilirmiyiz bu isim bana fazla iddalı geliyor
Sakın ha isim değiştirme , insan ismiile yol alırmış yani ismi ne manaya geliyor ise onu yaşarmış, anlayacağın milyoner olacaksın üstelik kalıcı ve türkçe anlamı olan birşey.
Bu arada sayım yaparken tek tek etiket koymak zor geliyordu bana , investing platformunda hazır kalıplar var ew kalıpları. çok kolay oluyor saymak. Zaman kazanırsın.
Senin sayımları kontrol ediyorum şu an. Anı tazelemek unuttuğum birşey varmı onları hatırlamak açısından.

Last edited by emirler; 12-29-2018 at 18:49.
Old 12-31-2018, 15:18
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by emirler View Post
Sakın ha isim değiştirme , insan ismiile yol alırmış yani ismi ne manaya geliyor ise onu yaşarmış, anlayacağın milyoner olacaksın üstelik kalıcı ve türkçe anlamı olan birşey.
Bu arada sayım yaparken tek tek etiket koymak zor geliyordu bana , investing platformunda hazır kalıplar var ew kalıpları. çok kolay oluyor saymak. Zaman kazanırsın.
Senin sayımları kontrol ediyorum şu an. Anı tazelemek unuttuğum birşey varmı onları hatırlamak açısından.
Hoş geldin üstat
Özledik uzun zamandır yoktun.borsa takip ediyorsan gel bari arada borsa sayfamıza bist yorumları at.
Old 12-31-2018, 16:23
check038's Avatar
check038 check038 is offline
Moderatör

check038 is on a distinguished road

Yılın son işlem günü 😁
Yatırım Tavsiyesi Kapsamında Değildir.©2012

Old 01-01-2019, 14:14
emirler's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Hoş geldin üstat
Özledik uzun zamandır yoktun.borsa takip ediyorsan gel bari arada borsa sayfamıza bist yorumları at.
Evet üstadım uzun zaman oldu2 mi 4 yılmı ne?
Borsa daha sakin daha huzurlu. Az olsun öz olsun. Sizler nasılsınız inşallah iyisinizdir? Bakıyorum da yeni yüzler var. Zaten öylede olmalı, doldur boşalt misali. Bist sayfasına yorum grafik atarım. Arada bir. Lakin hokkabazlık her yerde var. Hele ki hisse senetlerinde afaki. O nedenle pek paylaşım yapmıyorum. Birde sanal ortam çok kirli. Asabımı bozuyor. Şöyle yoğurda süde bulaşmadan kıyıdan kıyıdan vakit geçiriyorum. Beni mutlu edecek kadar ufak tefek çorbamı kaynatıyorum. Dedim ya pastanın tümünü götürmek niyeti hep hüsranla sonuçlanıyor. Bir tutam pastadan kopardı mı dadından yenmiyor.

Last edited by emirler; 01-01-2019 at 14:17.
Old 01-01-2019, 17:44
recruit's Avatar
recruit recruit is offline
Moderatör

recruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of light

Emirler üstadım 2019 başlığını açmak size yakışır....

(saygılar..ellerinizden öperim)
Old 01-01-2019, 17:47
recruit's Avatar
recruit recruit is offline
Moderatör

recruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of lightrecruit is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by emirler View Post
benim neden yıllardır acemilikten kurtulamadığım anlaşıldı..ismi değiştirmem gerekiyor demek ki
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 35 (0 members and 35 guests)

Posting Rules