FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Room
Forex Room Comments about the market for the day will be shared on these pages.
Closed Thread

Thread Tools
Old 11-21-2017, 15:26
metallurgist metallurgist is offline
Moderatör

metallurgist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by metallurgist View Post
epeydir euda işlem yapmamıştım. bir alış denemesi yaptım bakalım.1,1720 stoplu
epey daha işlem yapmasak iyiymiş
Old 11-21-2017, 16:33
check038's Avatar
check038 check038 is offline
Moderatör

check038 is on a distinguished road

TRY yine rekora koşuyor
Yatırım Tavsiyesi Kapsamında Değildir.©2012

Old 11-21-2017, 21:00
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by check038 View Post
TRY yine rekora koşuyor
Mevcut ortamda düşüşler geçici çıkışlar uzun vadeli olur.Dolar kuruyla bizi kimse yıkamaz çıksada farketmez.Üretimi artırıcı tedbirlere devam etsinler geri adım atmasınlar sinmesinler.Halklar tüm dünyada olan biteni görüyor istesede istemesede devletleride ucunda kıyısından bize sermayeleriyle geliyorlar.Bu kadar taarruza hala tomarla para giriyor içeri.Biraz sıkıntı çekeceğiz ama yerli sanayi üretim ve enerji sektöründe yenilenebilire geçtiğimiz anda cari açığında ana kaynağı olan petrol ve türevleri ithalatı azaldıkça makas kapanıp tam terse dönecek.
Suudi arabistanla İsrail yakında irana dalarlar becerebilirlerse ortadoğuyu harap edecekler.Ahmak suudlarda iranı yenicez sanıp girecek ve kendilerinide yok edecekler.israil onları yaşatmak için irana dalmaz hepsini yoketmeyi dener.Rusyayla safları sıklaştırıp bu hengamede kendimizi yıprattırmadan çok sağlam çıkmamız lazım.Bunu başarırısak sonrasında osmanlıyı bile aşacak küresel bir güç olacağız.tüm islam toprakları ve halkları bizi kurtarıcı başımızdakinide halife görecekler.Zaman içerisinde akış böyle giderse çok sürmez 10-20 yıl içinde hilafetide geri getirmek zorunda kalırız çünkü şartlar bizi oraya zorlar.
Bu yazdıklarımı ben görürmüyüm bilmem ama çoluk çocuğumuz heleki torunlarımız kesin göreceklerdir.

Last edited by Kemal Yıldırım; 11-21-2017 at 21:02.
Old 11-22-2017, 12:56
usulünce usulünce is offline
Banned

usulünce is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Kemal Yıldırım View Post
Mevcut ortamda düşüşler geçici çıkışlar uzun vadeli olur.Dolar kuruyla bizi kimse yıkamaz çıksada farketmez.Üretimi artırıcı tedbirlere devam etsinler geri adım atmasınlar sinmesinler.Halklar tüm dünyada olan biteni görüyor istesede istemesede devletleride ucunda kıyısından bize sermayeleriyle geliyorlar.Bu kadar taarruza hala tomarla para giriyor içeri.Biraz sıkıntı çekeceğiz ama yerli sanayi üretim ve enerji sektöründe yenilenebilire geçtiğimiz anda cari açığında ana kaynağı olan petrol ve türevleri ithalatı azaldıkça makas kapanıp tam terse dönecek.
Suudi arabistanla İsrail yakında irana dalarlar becerebilirlerse ortadoğuyu harap edecekler.Ahmak suudlarda iranı yenicez sanıp girecek ve kendilerinide yok edecekler.israil onları yaşatmak için irana dalmaz hepsini yoketmeyi dener.Rusyayla safları sıklaştırıp bu hengamede kendimizi yıprattırmadan çok sağlam çıkmamız lazım.Bunu başarırısak sonrasında osmanlıyı bile aşacak küresel bir güç olacağız.tüm islam toprakları ve halkları bizi kurtarıcı başımızdakinide halife görecekler.Zaman içerisinde akış böyle giderse çok sürmez 10-20 yıl içinde hilafetide geri getirmek zorunda kalırız çünkü şartlar bizi oraya zorlar.
Bu yazdıklarımı ben görürmüyüm bilmem ama çoluk çocuğumuz heleki torunlarımız kesin göreceklerdir.

Üstad yenilenebilir kaynakların gerçekten petrolün önüne geçebileceğini düşünüyor musunuz. Sanki bana biraz palavra geliyor bu iş. Hatta kömür de var belki de en önemlisi.
Old 11-22-2017, 13:57
Moderatör

Merhaba arkadaşlar.

Bugün 1.3110 dan gbpchf alış denemesi yaptım bakalım neler olacak
Old 11-22-2017, 19:15
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by usulünce View Post
Üstad yenilenebilir kaynakların gerçekten petrolün önüne geçebileceğini düşünüyor musunuz. Sanki bana biraz palavra geliyor bu iş. Hatta kömür de var belki de en önemlisi.
Yerli panel üretimi olursa mevcut güneş enerjisipotansiyeli 2 türkiyeye yeter. Buna rüzgarve heslerde eklenince eldeki kömür rezervlerinide kullanırsak ülkede çıkan petrolü sadece askeri araç ve gemilerde kullanmamız durumunda petrol ihtiyacı sıfırlanır.Kaliteli pil üretimi ve elektirkli otobüs kamyon araba teknolojisine yatırımda yapıldığı takdirde ciddi ve iş bilen bir kadro iş başında olursa 30 sene içinde petrole ithalat için ihtiyacımız kalmaz.Askeriyede özellikle gemilerde ve uçaklarda kullanacağımız petrol yakıt ihtiyacınıda ülkeden çıkartılan petrol fazlasıyla karşılar.
Old 11-22-2017, 21:04
Moderatör

Quote:
Merhaba arkadaşlar.

Bugün 1.3110 dan gbpchf alış denemesi yaptım bakalım neler olacak
Stop koymadik işleme fena düştü. Bu dakikadan sonra 1.30 stop olur
Old 11-23-2017, 11:37
Moderatör

Quote:
Stop koymadik işleme fena düştü. Bu dakikadan sonra 1.30 stop olur
Bugün hem ingiltereden önemli veri var hemde isviçre merkez bankası açıklaması. Sert hareket bekliyorum aylık geafik çok önemli yerde yukarı yada aşağı 1000 pipslik hareket başlayabilir dikkatli olmakta fayda var
Old 11-24-2017, 23:50
Moderatör

Quote:
Bugün hem ingiltereden önemli veri var hemde isviçre merkez bankası açıklaması. Sert hareket bekliyorum aylık geafik çok önemli yerde yukarı yada aşağı 1000 pipslik hareket başlayabilir dikkatli olmakta fayda var
Bu islemin stopunu 1.302 çektim bugün hesapta stop olmadık alış satış arasındaki fark 40 pip gördü
Old 11-27-2017, 09:47
Moderatör

günaydın arkadaşlar.

bu hafta usd chf için bir alış ekledim geçen haftadan kalan gbp chf pozisyonlarına ama stop çok kısa 0,9775 hiç bir iddiam yok sadece 15 dk sonra bir veri var veri ile istediğim yöne hız kazanırsa stopları maliyete çeker uzun süreli beklemeyi hedefliyorum

Currently Active Users Viewing This Thread: 17 (0 members and 17 guests)

Posting Rules