FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Beginners in the forex
Beginners in the forex Information for those new to Forex will be shared in this title.
Reply

Thread Tools
Old 09-27-2016, 01:15
avi907 avi907 is offline
Site Üyesi

avi907 is on a distinguished road

Benim soyle bir onerim olacak arkadaslar cevaplara baktim pek bahsedilmemis demo hesapla biraz vakit gecirdikten sonra hic zaman kaybetmeden 100- 200 $ lik kucuk bir hesap acin (kaybedebileceginiz bir para ki muhtemelen kaybedeceksiniz ) ve islemlerinizi uzunca bir sure 0.01 mikro lotla yapin ve bu asamada psikolojinizi gelistirin. Ben kendi deniyimime gore soyluyorum demo hesapta %90 basari orani yakalayip mikro lotlarla uzunca bir sure 3$ bile kazanamadim zamanla burada olgunlasinca daha yuksek pozisyonlari psikolojik anlamda tasiyabilmeye basladim hala gelistiriyorum kendimi bu konuda hirs ve hirstan dogan pozisyon kovalama olayi en cok hata yaptigimiz ve surekli verecegimiz mücadele olacak para sizi degil siz parayi kontrol etmeye calisacaksiniz ozetle. nacizane tavsiyelerim umarim faydalı olur. .
Reply With Quote
Old 10-15-2016, 14:33
Tonyukuk2023 Tonyukuk2023 is offline
Yeni Üye

Tonyukuk2023 is on a distinguished road

Selam ..aranıza yeni katıldım ..18 gündür forex te işlem yapıyorum. ilk hesabımı patlattım ..1000 dollar ..sonra 500 dollar daha yatırdım ..su an 290 dollarım kaldı baskada takviye yapmayı düşünmüyorum...bitene kadar devam sonra çalışmaya devam buralarda siz tecrübeli işi bilen arkadaşlarımın yazılarını okuyorum ..herkese teşekkür ederim
Reply With Quote
Old 10-17-2016, 20:06
Response Response is offline
Yeni Üye

Response is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Tonyukuk2023 View Post
Selam ..aranıza yeni katıldım ..18 gündür forex te işlem yapıyorum. ilk hesabımı patlattım ..1000 dollar ..sonra 500 dollar daha yatırdım ..su an 290 dollarım kaldı baskada takviye yapmayı düşünmüyorum...bitene kadar devam sonra çalışmaya devam buralarda siz tecrübeli işi bilen arkadaşlarımın yazılarını okuyorum ..herkese teşekkür ederim

Demo da mı gerçek hesapta mı ?
Reply With Quote
Old 10-26-2016, 16:28
sebas- sebas- is offline
Site Üyesi

sebas- is on a distinguished road

arkadaşlar ben forex başlamak istiyorum , yaklaşık 6 aydır mt4 platformunda demo işlemler yapıyorum . başarılı sayılabilirim .
şimdide yatırım yapmak istiyorum .
ama yatırım kısmından anlamıyorum , zıraat fx hakkında bilgi verebilirmisiniz .
ve bana hangi yatırım firmasını tavsiye edersiniz .
Reply With Quote
Old 12-14-2016, 15:39
lazika lazika is offline
Yeni Üye

lazika is on a distinguished road

bravo hocam, azim inat iyi şeyler ama aynı anda mantığını da dinleyip hırslarına yenik düşmemeyi unutma
Reply With Quote
Old 12-17-2016, 15:58
onur34 onur34 is offline
Yeni Üye

onur34 is on a distinguished road
Default Merhaba

Merhaba arkadaşlar ben de forum yeni üye ve yeni forex ciyim.
Sormak istediğim bazı şeyler var ustalar cevap verebilirse memnun olurum.

1)Forex firmasının para çekme aşamasında paranı göndermiyorum demesi yada 1 ay sonra al gibi birşey demesi mümkünmüdür? olabilirmi?

2)ECN/STP firmalar nedir bizim tr forex den farkı nedir ?

Teşekkürler
Reply With Quote
Old 12-18-2016, 00:31
blacksir blacksir is offline
Yeni Üye

blacksir is on a distinguished road

ziraatfx MT5 kullanır. ziraatbankasının bir kuruluşudur. MT5 platformunda mt4 deki gibi her açılan işlem ayrı ayrı olmaz mt5 her açılan işlemde ortalama alınarak platformda tek işlem gibi gözükür. mt5 platformunda birçok indikatör olmasına rağmen mt4 kadar değildir en yaygın kullanılan mt4 platformudur ve internetde daha çok mt4 üzerine kurulu aracı kurum bulunur. ziraatfx de mt4 platformu yoktur. Ancak spreat oranları değişken olup ortalama olarak fena değildir. stesinde spreat oranları verilmektedir.
Reply With Quote
Old 12-18-2016, 23:26
hasangmd's Avatar
hasangmd hasangmd is offline
Yeni Üye

hasangmd is on a distinguished road

1.türkiyede ki spk kayıtlı firmalarda olma ihtimali çok zayıf. Firmanın batması lazım ayrıca biz forum olarak topluluk olmanin gucunu kullanip güvenilir firmalarda hesap aciyoruz. Sorun yaşamadık şu ana kadar. 2. Forumu baştan sona okursanız daha faydalı olur. Saygılar. ...
Reply With Quote
Old 12-19-2016, 17:57
KMTX's Avatar
KMTX KMTX is offline
Site Üyesi

KMTX is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by hasangmd View Post
1.türkiyede ki spk kayıtlı firmalarda olma ihtimali çok zayıf. Firmanın batması lazım ayrıca biz forum olarak topluluk olmanin gucunu kullanip güvenilir firmalarda hesap aciyoruz. Sorun yaşamadık şu ana kadar. 2. Forumu baştan sona okursanız daha faydalı olur. Saygılar. ...
on numara cevap olmuş
Reply With Quote
Old 12-19-2016, 18:23
onur34 onur34 is offline
Yeni Üye

onur34 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by hasangmd View Post
Teşekkür ederim.
Fırsat buldukça okuyorum burada yazılanları.
Faydalı bir forum.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)

Thread Tools

Posting Rules