FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) path
Go Back   FOREX FORUM TR (FOREX KNOWLEDGE CENTER) > Forex Brokers Intermediary Institutions
Forex Brokers Intermediary Institutions In this topic, there will be information sharing and evaluations about forex brokers.
Reply

Thread Tools
Old 02-13-2013, 01:00
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by hasangmd View Post
Ne zamandır bunu bekliyordum Allah razı olsun abi. alt limit olucakmı bu işten faydalanmak için yada işlem hacmi. saygılar...
Yarın detaylı bilgilendirme yazısı atacağım.Sayımız artıyor çoğaldıkça elimiz kuvvetlenecek.
Reply With Quote
Old 02-28-2013, 01:26
chess's Avatar
chess chess is offline
Üstat

chess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of lightchess is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
Paritede 1,3146 önemli yer üzerinde kalırsa düşüş hareketi şimdilik bitmiş olacak.

Bu arada aylık işlem hacmi 10-20 bin lot üstü olupta 0,9dan fazla işlem spread maliyeti olan kusura bakmasın keriz arkadaşlar varsa lütfen haber versinler yabancı firmalarda komisyon dahil o hacme 0,9dan yüksek vereni odunla döverler enayiliğin anlamı yok.SPK onaylı dendi ise ona göre firma aradık araştırdık bulduk ama işin profesyoneli olup üst seviye hacimli traderlar varsa onlara yerlilerde alınamayacak imkanları dışarda çok rahat bulabiliyoruz.hizmet kalitesi ve profesyonellikte cabası.Yerlilerde daha sorulara cevap verecek doğru düzgün mt4 kullanmayı bilen müşteri temsilcisi bile zor bulunuyorki bırakın marketle piyasayla ilgili incelikleri bileceklerde cevap verecekler
Allah sizi de güldürsün e mi .
Old 02-28-2013, 01:33
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by chess View Post
Allah sizi de güldürsün e mi .
Yanlışmı üstadım.Vatandaşın biri özel mesaj atmış demiş 1,3 pip çok ben 1,1 spreade dışarda yapıyorum yazmış.Hacmin kaç dedim 15 bin civarı dedi.Onu görünce koptum okadar hacmin varsa tek başına 0,9a gelsin ben ona anında firma bulurum yabancı.hatta daha bile düşük olacaklarda çıkar.Herkes çok bildiğini sanıyor ama onlar o yollardan giderken biz geri dönüyorduk haberleri yok.SPK diye tutturanlara elden geldiğince en iyi şartları en düşük depositlere sağlamak için uğraştık şuan için iyi gidiyor memnuniyet güzel.Amma velakin sen hacimde zirve olmuş tradersan hizmet kalitesi teknik alt yapı işlem maliyeti olarak dışarda süper firmalar bulunuyor.Bizim yerliler daha bebeler büyüyecekler adam olacaklar.Gerçi ekseriyeti hormonlu büyümeye çalışıyor vatandaşı kerizleyerek ama devletimiz Yasal olarak lisansı bastığı için bize eleştirecek birşey kalmıyor körler sağırlar birbirini ağırlar.Şu sağlığım el verse broker nasıl olur dünya çapında iş nasıl yapılır alayına öğretir nal toplattırırdım ama bünye müsade etmiyor stend ilaç milaç uzun oturur vaziyette takılıyoruz fazla harekete koşturmaya gelemiyoruz.
Reply With Quote
Old 03-01-2013, 10:49
yfkb yfkb is offline
Yeni Üye

yfkb is on a distinguished road
Default firma

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
Yanlışmı üstadım.Vatandaşın biri özel mesaj atmış demiş 1,3 pip çok ben 1,1 spreade dışarda yapıyorum yazmış.Hacmin kaç dedim 15 bin civarı dedi.Onu görünce koptum okadar hacmin varsa tek başına 0,9a gelsin ben ona anında firma bulurum yabancı.hatta daha bile düşük olacaklarda çıkar.Herkes çok bildiğini sanıyor ama onlar o yollardan giderken biz geri dönüyorduk haberleri yok.SPK diye tutturanlara elden geldiğince en iyi şartları en düşük depositlere sağlamak için uğraştık şuan için iyi gidiyor memnuniyet güzel.Amma velakin sen hacimde zirve olmuş tradersan hizmet kalitesi teknik alt yapı işlem maliyeti olarak dışarda süper firmalar bulunuyor.Bizim yerliler daha bebeler büyüyecekler adam olacaklar.Gerçi ekseriyeti hormonlu büyümeye çalışıyor vatandaşı kerizleyerek ama devletimiz Yasal olarak lisansı bastığı için bize eleştirecek birşey kalmıyor körler sağırlar birbirini ağırlar.Şu sağlığım el verse broker nasıl olur dünya çapında iş nasıl yapılır alayına öğretir nal toplattırırdım ama bünye müsade etmiyor stend ilaç milaç uzun oturur vaziyette takılıyoruz fazla harekete koşturmaya gelemiyoruz.
sayın fxtarzan
sitenizde arıza var galiba mesaj yazamaıyorum bu yolu deniyorum
ben forexde çok zarar ettim yaklaşık 3 yıldır işlem yapmıyordum
şimdi tekrar yapmaya karar verdim
ben eskiden hesabım bulunan mig,fxcm,tadawul ve fxdd gibi firmalardaki hesabıma para gönderip mi işlemlere başlayayım
yoksa yerli firmalardan mı hesap açayım
değerli görüşlerinizi bekliyorum
isterseniz kbulmus@mynet.com mailine de yazabilirsiniz
selamlar-iyi çalışmalar
Reply With Quote
Old 03-01-2013, 11:43
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by yfkb View Post
sayın fxtarzan
sitenizde arıza var galiba mesaj yazamaıyorum bu yolu deniyorum
ben forexde çok zarar ettim yaklaşık 3 yıldır işlem yapmıyordum
şimdi tekrar yapmaya karar verdim
ben eskiden hesabım bulunan mig,fxcm,tadawul ve fxdd gibi firmalardaki hesabıma para gönderip mi işlemlere başlayayım
yoksa yerli firmalardan mı hesap açayım
değerli görüşlerinizi bekliyorum
isterseniz kbulmus@mynet.com mailine de yazabilirsiniz
selamlar-iyi çalışmalar
Bir sıkıntı görünmüyor yazı yazılıyor.Denemek için özel mesajdan test yazısıda attım kontrol edersiniz.

Last edited by Kemal Yıldırım; 03-01-2013 at 11:48.
Reply With Quote
Old 03-23-2013, 15:19
efe's Avatar
efe efe is offline
Site Üyesi

efe is on a distinguished road

Hedefonline vardı bir zamanlar . hangi isimle devam ediyor?
Reply With Quote
Old 03-23-2013, 16:05
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Quote:
Originally Posted by efes34 View Post
Hedefonline vardı bir zamanlar . hangi isimle devam ediyor?
Devam ediyor sözde kıbrısa kaçmışlar ama hala izmir telefonları var spk amcada uyuyor tabi yada bilinçli hareketle koruma çekiyorlar bir gizli işler var.Bunun gibi hala türkiye ofisi ve telefonu adresi mevcut olup sitesi yasaksız baya yer var.Güya denetim var ama ne işse o denetim bazılarına işlemiyor.Bu konuda sayın bakana ulaşmaya çalışacağım bürokratlar neler yapıyor kontrol etseler iyi olacak.
Reply With Quote
Old 09-28-2015, 13:39
serdar7 serdar7 is offline
Yeni Üye

serdar7 is on a distinguished road

herkese merhaba
forex piyasasına yeni başlıyorum o yüzden çok büyük meblağlarla girmeyi düşünmüyorum başlangıçta. iki tane aracı kuruma mail atıp şunları sordum: hesap açılış alt limitiniz nedir? sınırsız scalpinge izin veriyormusunuz? piyasa yapıcı mısınız yoksa emirleri direkt piyasaya mı iletiyorsunuz?

aldığım cevaplar:

ziraatfx
hesap açma alt limitimiz yok
scalping e izin verilmektedir
ziraatfx in piyasa yapıcı hakkı bulunmakla birlikte uygulama olarak emirleriniz direkt yurt dışına iletilmektedir

oyak yatırım
minimum hesap açılış 1000$
sınırsız scalping yapabilirsiniz
emirleri doğrudan piyasaya iletmekteyiz

daha önce bu kurumlarla çalışan arkadaşlar var mı? verdikleri cevapları nasıl değerlendiriyorsunuz?
Reply With Quote
Old 09-28-2015, 15:22
efe's Avatar
efe efe is offline
Site Üyesi

efe is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by serdar7 View Post
herkese merhaba
forex piyasasına yeni başlıyorum o yüzden çok büyük meblağlarla girmeyi düşünmüyorum başlangıçta. iki tane aracı kuruma mail atıp şunları sordum: hesap açılış alt limitiniz nedir? sınırsız scalpinge izin veriyormusunuz? piyasa yapıcı mısınız yoksa emirleri direkt piyasaya mı iletiyorsunuz?

aldığım cevaplar:

ziraatfx
hesap açma alt limitimiz yok
scalping e izin verilmektedir
ziraatfx in piyasa yapıcı hakkı bulunmakla birlikte uygulama olarak emirleriniz direkt yurt dışına iletilmektedir

oyak yatırım
minimum hesap açılış 1000$
sınırsız scalping yapabilirsiniz
emirleri doğrudan piyasaya iletmekteyiz

daha önce bu kurumlarla çalışan arkadaşlar var mı? verdikleri cevapları nasıl değerlendiriyorsunuz?
Kemal yildirim ustada mesaj gonderin
Reply With Quote
Old 09-28-2015, 20:27
Kemal Yıldırım's Avatar
Üstat

Forex 24 saat açık piyasadır isim vermeden soruyu cevaplarsak bu arkadaşlarda 9-18 arası adam vardır diğer vakitler kimse olmaz.Tutki 18den sonra bir sorun oldu platformda ne yapacaksın? ertesi gün mesai saatini bekleyeceksin
Spreadler rakiplere göre uçuk kaçar ilaveten oynadığınız yer yine hazinedir diğer edebiyatlar traştan ibarettir.
Reply With Quote
Reply

Tags
forex, forex broker

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Posting Rules