Thread: zulutrade
View Single Post
Old 08-27-2013, 23:28
CaKiNG CaKiNG is offline
Site Üyesi

CaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura aboutCaKiNG has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by Fxtarzan View Post
toprak zuludaki sinyal sağlayıcılar açıkta işlem bırakıyorlar ve binlerce pip zararda pozisyon taşıyorlar bu açıdan ilk sıradaki adamın bile birden bire senin hesabı margin call yapması mümkün ve bu olay defalarca kez yaşanmıştır tam bir giyotindir zulu ve çok hesap patlatırlar.aafx de bunu bildği için bu sayede market makerlıkla köşe oldular ben açıkçası tavsiye etmem daha zuluda düzenli para kazandım diyen bir tane arkadşaım olmadı zaman zmaan kazanıp sonra bir ters trendde hesapları patlattılar gitti.
aslında takipçi kendini tamamen sinyal sağlayıcıya bırakmayıp ,kendi al ve to lerini düzgün ayarlar ,gercekten az DD sahibi sinyal sağlayıcı seçer ise zuluda para kazanmak bana göre mümkün gibi geliyor .Ben birini takip edermiyim peki ? şahsen kimseyi takip etmem ama gercekten kafamdaki gibi bir tradera rastlasam takip ederim .Sonucta 24 saat açık piyasa .Birde extradan gelecek dolarların zararı olmaz ama hiç birini takip edim diye düşünmedim .kendimde sürekli zuluda sinyal veriyorum .bende en az 5 hesabı patlattım cunku orda dereceye girmek icin eksi islemleri kapatmak kimsenin isine gelmiyor .belki bunun etkiside olabilir .Ancak hep soylemisimdir zulu bir trader için kendini test etmenin en güzel Yönetimidir .Tam bir trader arenasıdir .insan kendini kandırabilir belki Fx konusunda ama zulu istatistikleri hep gercegi yüzünüze vurur.ben sinyal almak olmasada her tradera bir zulu sinyal hesabı açmasını şiddetle tavsiye ederim .
Reply With Quote