Thread: zulutrade
View Single Post
Old 08-27-2013, 22:09
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by toprak25 View Post
merhaba biraz araştırma yaptim alparirudan hesap açıp zuludan işlem yapmak istiyorum. alparinin şuanki güvenilirlik durumu hakkında. birde ince bir sorum olacak
misal 1 sinyal sağlayıcı 0.1 lottan işlem açıyor ben bunu 1 lot olarak düzenleme yapabiliyormuyum yapabiliyorsam zulunun platformundanmı yoksa alparinin kinden mi.

başka firma öneriniz varsa onuda değerlendirebilirim simdiden teşekkür ederim
toprak zuludaki sinyal sağlayıcılar açıkta işlem bırakıyorlar ve binlerce pip zararda pozisyon taşıyorlar bu açıdan ilk sıradaki adamın bile birden bire senin hesabı margin call yapması mümkün ve bu olay defalarca kez yaşanmıştır tam bir giyotindir zulu ve çok hesap patlatırlar.aafx de bunu bildği için bu sayede market makerlıkla köşe oldular ben açıkçası tavsiye etmem daha zuluda düzenli para kazandım diyen bir tane arkadşaım olmadı zaman zmaan kazanıp sonra bir ters trendde hesapları patlattılar gitti.
Reply With Quote