View Single Post
Old 10-03-2011, 11:11
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by ertu View Post
ya borsacı hocam burada şikayeti olan arkadaş gerçekten saçmalamış..ben bu adamın foreksi bildiğinden şüphe ediyorum ne demek benım aldıgım pozisyonun tersine gidiyor parite kur birkaç firmanın demo platformunu bak bakalım gerçekten tersemi gidiyor.sen yanlış işlem açıyorsan firmanın ne suçu var.ama platformları biraz ağır bu bir gerçek
Link nedir bakmadım onlarca canlı hesp denemiş isyan etmiş tanıdık varken orda ne yazdığıda çok umrumda olmaz.Daha önce yazdığım gibi eskiden mukuatı çoktu yeni dönemde nasıl olur zaman gösterir.
Reply With Quote