Thread: Which brokers?
View Single Post
Old 11-24-2013, 23:57
Kemal Yıldırım's Avatar
Kemal Yıldırım Kemal Yıldırım is offline
Üstat

Kemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond reputeKemal Yıldırım has a reputation beyond repute
Exclamation

Quote:
Originally Posted by KMTX View Post
FXDD soran arkadaşa şunu demek isterim spreadler bu zamanda 1 pip etrafında seyrederken orda baya fazla ama datası cidden güzel hakkını vermek lazım özellikle son aylarda çok iyi.FXDD için güvenilir Lot başı iade alabileceğiniz yabancı sitelerde var.

Ben şahsen başka bir yabancı firma kullanıyorum spreadleri 0.7 pipten başlıyor ve bütün paritelerde bu şekilde oluyor sadece eurusd değil

Yerlilerdende forum üyelerine özel haklar vermiş olan bir firmada hesap açtım ordada spreadler micro hesapta 1.2 piten başlıyor standart lot olanda 0.9 pip oluyor.Para kazanmaya bakın firma nasılsa bulunur
FXDD hakkında çok iyi tanıdığım ve firmayı birinci elden bilen bir üstadımızdan aldığım son bilgiye göre NFA regülasyonun istediği 25 milyon USD sermayeyi tamamlamakta ciddi sorunlar yaşıyormuş bu sebeple bugün yarın kapıya kilidi vurup firmayı FCXM veya forex.com gibi şirketlerden birine satarlarsa hiç şaşırmam.Hatta firmanın uzun yıllar IBliğini yapan bir şirkette bu haberlerden dolayı orayla olan çalışmasını durdurmuş durumda.Firmada hesabı olanlar varsa paralarını çekerlerse iyi olur benden söylemesi...

Last edited by Kemal Yıldırım; 11-25-2013 at 00:01.
Reply With Quote