View Single Post
Old 10-30-2012, 14:37
serdarsefer serdarsefer is offline
Banned

serdarsefer is on a distinguished road
Default Foreks yardima ihtiyacim var!

Merhaba. Paranın değerinin göreceli olarak değişmesini tahmin ederek para kazanmanın mümkün olduğu foreks sistemine çalışıyorum kısa süredir. Olay rakamlar olunca, bir de üzerine tahmin ve olasılık eklenince epey hesaplama yapmak gerekiyor. Deneyimli foreks kullanıcıları gününün büyük bölümünü tahmin yapmaya harcıyor. Hiçbiri de şikayetçi değil durumundan. Çünkü hesaplanacak çok olasılık var. Hesaplamalar iyi, güzel de yeni bir foreks kullanıcısı olduğum için aklımda cevaplanmayı bekleyen pek çok soru var. Forekse başlarken takılacağımı düşüneceğim hiçbir konuya takılmadım da şu firma seçimi beni benden aldı. Hangisi için tamam budur desem olumsuz bi yorum beni korkuttu. Aradım taradım, şu üçüne karar verdim. Bunlardan hangisini seçeyim? Şimenkul, alpari ve integral. Şikayet etmemenin mümkün olmadığı bir firma arasaydım da aynı listeyi çıkarır mıydım bilmiyorum. Bu tarz konularda zaten deneyimim az olduğu için her türlü yanlış yönlendirmeye açığım sanırım. En korktuğum şey ilerde yanlış tercihleri yaptığım için elimde tercih kalmaması olur. Bu kadar zor seçmemin başka bir açıklaması yok. Bu yüzden önerileriniz benim için değerli, lütfen paylaşmaktan çekinmeyin.
Reply With Quote